دکتر محمد حسن حسینی: چرا به اعتراضات ما توجه نمی کنند؟!

جمعه, ۲۹ام تیر, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

دکتر سیدمحمدحسن حسینی

دکتر سید محمد حسن حسینی

 یک بار یکی از دانش آموزانم در یکی از کلاسهایم از من پرسید که چرا مسیولان جمهوری اسلامی به اعتراضات شما توجه نمی کنند و حتی سعی در مطرود و منزوی و نا امید کردن شما دارند؟! من به شهروندان فردا در کلاسم توضیح دادم که این امر یک دلیل بیشتر ندارد:

آنها از اینکه ما بر علیه منابع ریاکار دین فروش ظلم و ستم و ریا و غارت و به بیدار و آگاه سازی ملت می پردازیم نه که ناراحت بلکه عصبانی و برآشفته شده اند چراکه این حاج آقا ها این موارد را “خطر” می بینند!. ضمن اینکه این سبک مغزان که حالا احساس شاهی می کنند یادشان رفته که قبل از اینکه در انقلاب ۱۳۵۷ بر گرده ما سوار شوند و بعد در جنگ تحمیلی از کشته های ما پشته بسازند و بر مسند قدرت بنشینند گدایانی پابرهنه و بادیه نشین بیش نبودند. حالا اما به جایی رسیده اند که این احساس به آنها دست داده است که

  1. این آنها هستند که همه‌چیز را می‌دانند و ما هیچ‌چیز را  نمی‌دانیم!
  2. این آنها هستند که فکر می‌کنند و ما باید افکار آن‌ها را تعلیم ‌بینیم!
  3. این آنها هستند که می گویند و دستور می دهند و ما باید با تواضع و خشوع گوش و اجرا کنیم!
  4. این آنها هستند که انتخاب می‌کنند و منتخب خود را به ما تحمیل می‌کنند و ما باید بدون چون‌وچرا بپذیریم!
  5. این آنها هستند که محتوا و قانون و خط‌مشی ارایه می دهند و نظم می‌دهند و ما باید تابع و منظم و قانون پذیر ‌شویم!
  6. این آنها هستند که باورها و قانون و فرهنگ مبهم و بی خاصیت و مربوط به دوران شتر چرانی خود را تحت لوای قدرت خود و با زور سرنیزه به ما ارائه ‌دهند و ما باید برده وار بپذیریم و خود را با آنها وفق ‌دهیم!

در چنین شرایطی است که آنها – در عمل – به این نتیجه و باور قطعی رسیده اند که آنها نه که اربابان ما و یا حتی نمایندگان خداوند بر روی زمین بلکه خود خداوند هستند و ما رعایای آن‌ها که باید قربانی تمامیت خواهی و قدرت‌طلبی آن‌ها شویم. برای همین هم هست که خاینان به اسلام که از موقعیت خود سوی استفاده می کنند و ۶۴ حساب بانکی دارند و در حال خدمت به انگلیس و زمین خواری هستند و همینطور قاتلان عدالت جویان همچون مرتضوی ها و خاینان به نوامیس مردم هچون سعید طوسی ها آزاد و رها هستند و ما جیکمون هم نباید در بیاد. برای همین هم هست که خاوری ها و میر علی ها و غندالی ها و زنجانی ها و دیگر روسای بانک ها و موسسات شان میلیاردها تومان از اندوخته مردم ستمدیده ایران را به همراه دکل های نفتی به راحتی و آشکارا می دزدند و از کشور خارج می کنند و ما جیکمون هم نباید در بیاد. برای همین هم هست که مدارس و دانشگاه ها را تبدیل به کارخانه های گوسفند سازی کرده اند و کنکور را تبدیل به ابزاری برای مهندسی و غارت جامعه و ما جیکمون هم نباید در بیاید. برای همین هم هست که در مدارسشون تا ۲۰ میلیون تومان هم از مردم که از نظر آنها گوسفندانی بیش نیستند برای ثبت نام فرزندانشان می گیرند و ما جیکمون هم نباید در بیاید. برای همین هم هست که نمره و مدرک و قبولی در کنکور و رشته های خاص در دانشگاه ها را به ثروتمندان می فروشند و در واقع آینده ما را می دزدند و جامعه را به قهقرا می برند و ما جیکمون هم نباید در بیاید. برای همین هست که مسیولان تعاونی فرهنگیان مشهد پس انداز ما را که خودشان در فیش های حقوقی ما هر ماه از حقوق ما کسر می کردند دزدیدند و هر کار کردیم پس ندادند و ما جیکمون هم نباید در بیاد. برای همین هست که مدیر مدرسه من از من می خواهد چهار جلسه کلاس فوق العاده برای خرداد دانش آموزان بگذارم و ۸۰۰ هزارتومان از آنها می گیرد و نهایتا ۶۰ هزار تومان (برای چهار جلسه) به من می دهد و وقتی من به اداره میروم و از این نوع دزدی های آنها شکایت می کنم و با مقالات و کتاب هایم – که در وبلاگم آمده اند – بر علیه آنها و غارت سیستماتیک مردم در پوشش اسلام افشاگری می کنم دنیای من را جهنم می کنند و …… . در مقالات وبلاگم ببینید که در حالیکه خاینان به اسلام و نوامیس مردم و غارتگران بیت المال و قاتلان عدالت جویان آزاد و رها هستند با من و نسل و تبار من چه کردند و می کنند و به چه جرمی؟!!

http://beyondelt.blogfa.com

……………………………….………

As opposed to Shah’s (our previous King) era when only those opposing the regime were at risk, in Mollahs’ era it is those opposing corruption, injustice, and apartheid who are at risk! THEY even target and brutally victimize our beloved to keep us silent/slaves!!  http://iranglobal.info/node/66352

  • Dr S.M.H.Hosseini, Iran

——————————————————-

 

در انتهای کلاس این شعر یک شاعر هندی که انعکاس دهنده فرهنگ بوداییسم هست و در سیزدهمین کتابم که نگذاشتند توزیع کنم آورده ام- را برای دانش آموزانم ترجمه کردم:

ANYWAY

If you are successful, you win false friends and true enemies;

SUCCED ANYWAY

No one will value your honesty;

Be honest anyway

People are unreasonable, illogical, and self centred;

Love people anyway

People really need help but may attack you if you help them;

Help people anyway

If you do good, people will accuse you of selfish ulterior motives;

 Do good anyway

The good you do today will be forgotten tomorrow;

Do good anyway

Frankness makes you vulnerable;

Be frank anyway

Give the world the best you have, and you’ll get kicked in the teeth;

Give the world the best you’ve got anyway

People favour underdogs but follow only top dogs;

Fight for underdogs anyway

What you spend years building may be destroyed overnight;

BUILD ANYWAY

============


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.