هاشم خواستار: مردم ایران به کمک آزادیخواهان خود همت کنید

پنجشنبه, ۶ام دی, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

شما و حاکمان ایران همچون فردی هستید که دارد غرق می شود و اگر دستش به نجات غریقش برسد او را نیز با خود غرق می کند.

آزادیخواهان نجات غریق هایی هستند که شما و حاکمان آخوند و غیر آخوند و ملت را می خواهند نجات دهند.
چرا غرقشان میکنید؟

این انگل زاده های حاکمان با حساب های ملیونی و ملیارد دلاری در کشورهای غربی که همیشه به آن کشورها فحش می دهند چه غلطی می کنند؟

دست رنج مردم ایران را غارت و در آن کشورها هپلی هپو می کنند.

مردم با اسلام علی که بخاطر فزون خواهی برادرش عقیل بجای طلا و نقره آتش به داخل دستش انداخت در چهل سال پیش شعار جمهوری اسلامی سر دادند، ولی در سایه ی حکومت آخوندها به رهبری اقای خامنه ای، کشور را فساد و فقر و فلاکت برداشته و شک نباید کرد که این آخوندها برخلاف قوانین الهی و طبیعی حرکت کرده و بزودی از بین خواهند رفت.

این جبر تاریخ و روند تکاملی جامعه ی بشری است که حکومت های فاسد بخاطر همین فساد از بین می روند و حکومت امن به ملت ایران بر اساس یک ضرب المثل توصیه می کنم که اگر آب دستشان است زمین بگذارند و به آزادیخواهان بپیوندند تا همچون تمام ملت های آزاد به سعادت و رفاه و خوشبختی برسند.قبلا در زیر بعضی از نامه ها می نوشتم : زنده باد زندان تا برقراری آزادی و دموکراسی . اما با بردنم به تیمارستان که به همت ملت قهرمان ایران نجات پیدا کردم ، فکر می کنم بعد از این باید بنویسم: زنده باد تیمارستان، زندان، قبرستان تا برقراری ازادی و دموکراسی.

درود بر زندانیان سیاسی از جمله معلمان زندانی : اسماعیل عبدی، محمود بهشتی لنگرودی، فرهاد میثمی، محمد حبیبی، روح الله مردانی، محمدعلی فراحی شاندیز، ارژنگ داوودی، امید شاه محمدی از کردستان عزیز.
ای دل صبور باش و مخور غم که عاقبت،کاین شام صبح شود و وین شب سحر شود

ایران مشهد سید هاشم خواستار نماینده ی معلمان آزاده ی ایران
۴ دی ماه ۱۳۹۷

ایران هم از این قاعده مستثنا نیست.

https://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

از: شبکه خبری بگونه


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.