نماینده مجلس: می‌ترسم دلار به بالای ۲۰ هزارتومان برسد!| سه هفته به خانه نرفته‌ام چراکه نمی‌توانم به سوال‌های مردم پاسخ دهم| در مراسم پدرم گریه نکردم اما برای وضع مردم گریه می‌کنم

چهارشنبه, 12ام دی, 1397
اندازه قلم متن

آمریکا ۵۰۰ نفر را مامور کرده تا صادرات نفتی ایران به صفر برسد

عضو هیئت رئیسه مجلس: مطالب خود را سانسور کنید!| موضوعاتی که باید در جلسه غیرعلنی مطرح کنید، اینجا نگویید

نماینده میانه در مجلس گفت: می ترسم که اگر جلسه غیرعلنی برای بررسی بودجه سال آینده برگزار نشود، دلار به بالای
۲۰ هزار تومان هم برسد.
آفتاب‌‌نیوز :

فردین فرمند نماینده میانه و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی که خواستار برگزاری جلسه‌ای غیرعلنی مطابق با ماده ۱۰۲ آئین نامه داخلی مجلس برای بررسی بودجه سال آینده بود، گفت: بنده تقاضای جلسه غیرعلنی درباره بودجه را کردم و هر راه قانونی را رفتم اما قبول نشد و امروز گفتند که دوباره امضاء جمع کن و امضاء جمع کردم.
به گزارش آفتاب‎نیوز، نماینده میانه که امروز در مجلس تحصن کرده بود، ادامه داد: یا باید به آئین نامه عمل کنید یا آنکه بگوئید منافقید و از خدا برگشته‌اید. چرا که مطابق با ماده ۱۰۲ آئین نامه داخلی مجلس، چنین تقاضایی قابل مطرح شدن است و اگر به امضای ۱۰ نفر از نمایندگان برسد، باید جلسه غیرعلنی برگزار شود. بنده از شهر کوچک میانه آمده‌ام و سه هفته است که به خانه نرفته‌ام چرا که نمی‌توانم  به سوال های مردم پاسخ دهم.
فرمند با اشاره به اینکه بنده در مراسم پدرم گریه نکردم اما برای این بودجه و وضع مردم گریه می‌کنم، تصریح کرد: شما از مقام معظم رهبری درباره بودجه خرج کردید و زمانی که از آقا خرج می کنید من قاطی می کنم. اما ما دیگر نمی توانیم بودجه را برگردانیم و امروز بودجه به مجلس آمده است و ما باید آن را مورد توجه قرار دهیم و می ترسم که اگر جلسه غیرعلنی برای بررسی بودجه سال آینده برگزار نشود، دلار به بالای ۲۰ هزار تومان هم برسد.
وی با اشاره به اینکه آمریکا ۸ کشور را برای ارتباط نفتی با ایران مستثنی کرده است، گفت: البته رئیس جمهور آمریکا ۵۰۰ نفر را در این کشورها گذاشته تا جایگزین نفتیشان را پیدا کنند و ارتباط نفتی با ایران به صفر برسد و با این شرایط نباید بودجه را با یک میلیون بشکه نفت بست.
وی در حالی که مشغول سخن گفتن در مورد وضعیت امروز آمریکا بود، با واکنش محمدعلی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس روبرو شد، او  خواستار آن شد که  نماینده میانه مطالب خود را سانسور کند که فرمند گفت «سانسور کنم؟ باشد، سانسور می‌کنم.»
وی ادامه داد: آمریکا زمان زیادی است که علیه ما در حال جنگ است و بنده ۱۶ کریسمس را در آمریکا بوده‌ام اما ترامپ این روزها برای تعطیلات به همراه همسرش به اروپا و عراق رفته است تا بگوید من برای سربازان ارزش قائل هستم.
مسعود پزشکیان که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به اظهارات فرمند،گفت: موضوعاتی که باید در جلسه غیرعلنی مطرح کنید، اینجا نگویید.
فرمند تاکید کرد: زمانی که ما وقت تلف می کنیم، باعث خوشحالی آمریکا می شویم.
منبع: خبرگزاری فارس

به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.