تداوم بازداشت آرشام رضایی و محمد حسین‌ زاده در تهران

شنبه, ۲۲ام دی, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – دو شهروند بازداشتی به نام های آرشام رضایی و محمد حسین زاده که پیشتر توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده بودند، کماکان در بازداشت به سر می‌برند. گفته ‌می‌شود آرشام رضایی بعدازظهر روز گذشته با خانواده خود تماس گرفته با این حال خود نیز از محل بازداشتش مطلع نبوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، آرشام رضایی و محمد حسین زاده کماکان در محل نامعلومی در بازداشت به سر می‌برند.

یک منبع نزدیک به خانواده این شهروندان به گزارشگر هرانا گفت: “بعد از ظهر روز گذشته آرشام با خانواده خود تماس کوتاهی داشته با این حال از محل بازداشت خود مطلع نبوده است. همچنین پیگیری خانواده وی طی این چند روز از دادسرای اوین نیز نتیجه‌ای در پی نداشته است”.

عصر روز دوشنبه ۱۷ دی‌ماه، آرشام رضایی و محمد حسین‌ زاده توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. گفته می‌شود پس از بازداشت مامورین به همراه آرشام رضایی جهت تفتیش به خانه پدری وی رفته‌اند.

این منبع پیشتر به گزارشگر هرانا گفته بود: “پس از بازداشت این دو تن، نیروهای امنیتی به همراه آرشام ساعت ۱۰ شب گذشته به منزل پدری وی رفته و محل را مورد تفتیش قرار داده‌اند. آرشام به خانواده خود گفته بود که به شدت توسط مامورین مورد ضرب و شتم قرار گرفته؛ به طوری که به سختی قادر به ایستادن بوده است”.

از دلایل بازداشت این افراد تاکنون اطلاعی در دست نیست.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.