مصاحبه تلویزیون کلمه با بهروز ستوده، مزدک لیماکشی و همایون مهمنش در باره بیانیه اخیر چهار گروه دموکرات، جمهوریخواه و ملی

پنجشنبه, 27ام دی, 1397
اندازه قلم متن

از دقیقه ۲۴:۵۶

مصاحبه شبکه جهانی کلمه با آقایان بهروز ستوده از همبستگی جمهوریخواهان ایران، مزدک لیماکشی از اتحاد جمهوریخواهان ایران و همایون مهمنش از سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور، در باره بیانیه اخیر چهار گروه دموکرات، جمهوریخواه و ملی.

به علت اشکال فنی شروع مصاحبه دقیقه ۲۴:۵۶ است

۱۷ ژانویه ۲۰۱۹


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۲ نظر

  1. با نظر مزدک موافقم. یکی از مجریان این تلویزیون به نام ابراهیم احراری، از سلظنت طلبان است.این فرد در یکی از برنامه های خود،چندین بار به جای “خلیج فارس” از “خلیج”استفاده کرد!!! تلویزیون کلمه،رسانه ایست ضد ایرانی و ضد مذهب شیعه.

  2. مثل اینکه کفگیر این مبارزان چپ به ته دیگ خورده که دست به دامان یک تلویزیون تکفیری شدیدن مذهبی که بودجه آن توسط وهابی های عربستان در امارات تامین می شود شده اند. چطور چند انسان سکولار و چپ دست به دامان رسانه های مذهبی عربستان می شوند. شبکه کلمه حتی به زنان بی حجاب اجازه حضور نمی دهد. حجاب اجباری یکی از پیش شرط های حضور در این تلویزیون تکفیری است که ۷۰درصد برنامه های آن بر ضد “روافض کافر” و ایرانیان مجوسی است. واقعن تاسف آوره. خدا نکنه کفگیر انسان بدجوری به ته دیگ بخوره.