جنجال تازه علم‌الهدی؛ بازسازی یک دیدار نظامی

شنبه, ۲۰ام بهمن, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

استان‌وایر- شبیه‌سازی دیدار همافران در ابتدای انقلاب با روح‌الله خمینی از سوی احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد جنجال برانگیز شده است.

روز گذشته تصویری از دیدار گروهی از نظامیان با علم‌الهدی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که با واکنش گروهی از محافظه‌کاران مواجه شده است.

محمد مهاجری از جمله روزنامه‌نگاران محافظه‌کاری است که در این رابطه نوشته «هر احمد و محمود، رسول مدنی نیست.»

محمد زائری هم نوشته که «تکرار یک نماد بهترین راه برای ضایع کردن کامل و بی‌معنی ساختن آن است.»

زائری افزوده «سلام افسران نیروی هوایی به امام نماد پیمان بستن ارتش با انقلاب بود و انحصارش در تجدید عهد سالانه با فرمانده کل قوا نشانه استمرار آن عهد است، ولی وقتی امام جمعه یک شهر هم بایستد تا به او سلام نظامی بدهند…»

وحید هِرُوآبادی هم نوشته که «در خلأ گفتمان انقلابی در سطوح اجرایی کشور، علم‌الهدی هم به خود اجازه می‌دهد دیدار همافران با امام را در بهمن ۵۷ برای خودش بازسازی کند.»

محمد آبکار هم چنین نوشته که «کسی دسترسی نداره به این آقا {علم‌الهدی} بگه خواهشا پنج دیقه به چیزی دست نزن، بخدا هزار تا گرفتاری داریم، حوصله دلبری های تورو نداریم.»

این تصویر با واکنش گروه دیگری از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز مواجه شده و هر یک از آنها از زاویه نگاه خود درباره آن توییت کرده‌اند.

حسین مهرزاد از جمله این کاربران است که توییت کرده «افسران به کدام مقامات غیرنظامی باید به صورت رسمی و نظامی ادای احترام کنند؟ در ولایت خراسان تحت زعامت علم‌الهدی قاعده و قانون چیست؟»

اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

یک نظر

  1. این یاروبدبخت کمبودشخصیت ومحبت داره ازاونایی بوده که باباش بین اونوبرادروخواهراش فرق میذاشته خدابده یه عقل وشعوری !!