وریا غفوری: منظورم گرانی و صحبت از درد مردم بود| آدم باید با دیدن صف گوشت و مرغ شرمنده شود

پنجشنبه, 2ام اسفند, 1397
اندازه قلم متن

 بازیکن استقلال بخاطر انتشار یک مطلب کوتاه درباره وضعیت مردم، به وزارت ورزش احضار شده بود

سیاسی نیستم، دغدغه اجتماعی دارم| وظیفه‌ام گفتن این حرف‌هاست و تا آخر عمر آن را می‌گویم

مدافع استقلال می‌گوید هدفش از انتشار مطلب در صفحه مجازی، پرداختن به مشکلات و دغدغه مردم بوده است.
آفتاب‌‌نیوز :

وریا غفوری مدافع استقلال درباره پیروزی دو گله استقلال برابر پارس جنوبی اظهار کرد: خوشحالم که توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم که البته من از بازی خودم راضی نبودم اما برد خوبی بعد از آن نتیجه بد در تبریز بود.
او درباره خراب کردن پنالتی‌اش گفت: خراب کردم و حرفی برای گفتن نیست. احمدی هم واکنش خیلی خوبی داشت.
غفوری در توضیحاتی درباره مطلب جنجالی‌اش در یکی از صفحات مجازی گفت: هواداران همیشه به ما لطف داشتند. من پستی در صفحه مجازی گذاشتم و هدفم از گفتن آن حرف، صحبت از درد مردم بود. منظور من گرانی بود و هدفم فقط همین بود. بعضی‌ها بد برداشت کردند و بعضی‌ها هم سواستفاده کردند. وقتی آدم صف گوشت و مرغ را می‌بیند، باید شرمنده شود. بسیاری از خبرنگاران وظیفه دارند از این صف‌ها خبر منتشر کنند تا وضعیت مشخص شود. من آدم سیاسی نیستم و فقط یک ورزشکار هستم. من دغدغه اجتماعی دارم و وظیفه‌ام گفتن این حرف‌ها است و تا آخر عمر آن را می‌گویم.
او درباره صحت شایعه دعوت شدن به حراست وزارت ورزش و این که گفته شده بود او دیگر حق انتشار مطلب در صفحات مجازی به جز موارد فوتبالی را ندارد، گفت: یک صحبت دوستانه‌ای بین ما بود. اگر قرار بود چنین چیزی اتفاق بیفتد آزادی بیان از بین می‌رفت.
مدافع ملی پوش استقلال درباره حمایت سایر بازیکنان تیم ملی، استقلال و پرسپولیس از او تصریح کرد: همه به من لطف دارند و هدف آن‌ها از حمایت من، دغدغه، مشکلات و درد مردم بوده است.

http://aftabnews.ir/files/fa/news/1397/12/1/278233_302.mp4

وی درباره شرایط تمرینی خودش و استقلال بیان کرد: شرایط من بهتر شده است و زمین مجموعه نفت تهران را در اختیار ما گذاشته‌اند و شرایط بهتر شده است.
مدافع استقلال درباره داوری گفت: نمی‌خواهم درباره مسائل داوری صحبت کنم. هفته پیش که از داور تعریف کرده بودم، بازیکن حریف را اخراج نکرد. این هفته هم فکر می‌کنم داور با ما لج کرده بود که این‌گونه قضاوت کرد.
منبع: ایسنا

به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.