ف. م. سخن: …و کارِ امام رضا به دزدی سرود میهنی «ای ایران ای مرز پر گهر» کشید…

شنبه, 4ام اسفند, 1397
اندازه قلم متن

حکومت اسلامی، در طول ۴۰ سال گذشته، بسیاری چیزها از ما مردم ایران ربوده است.

حکومت اسلامی، در طول ۴۰ سال گذشته، آبرو و حیثیت ما ایرانیان را در سراسر جهان برده است.

حکومت اسلامی، در طول ۴۰ سال گذشته، وضع فجیع اسلام شیعی را به دیگر مسلمانان جهان نشان داده است.

این حکومت سراپا نکبت، در طول ۴۰ سال گذشته حتی قادر به خلق یک اثر نوشتاری، موسیقایی، تصویری، تجسمی که بتواند بر روح و جان انسان ها اثر بگذارد نبوده است.

هر اثری که در این حکومت خلق شده و ذره ای بر روح و روان انسان ها تاثیر داشته، یا ردّی از ایران کهنسال ما در آن بوده، یا نشانه ای از خاک پاک وطنی که برای حفظ اش هزاران جان عزیز، در خون، غلتیده.

یک اثر، حتی یک اثر، که صرفا از اسلام باشد و از شیعه باشد و ردی از این دو عامل ملی نداشته باشد، نیست که به اندازه سر سوزنی ارزش خواندن، دیدن، یا شنیدن داشته باشد.

اما حکومت وقیح اسلامی، در طول این ۴۰ سال، به هر چه توانسته، پنجه انداخته تا آن را با کمی تغییر، مالِ خود کند!

پرچم کشورمان را برداشته و شیر و خورشید آن را حذف کرده و به جایش یک خرچنگ هندی گذاشته، و با چند الله اکبر در دور و پیرامون آن خواسته آن را تبدیل به پرچم «ایران اسلامی» کند!

کلمه ی «شاه» را از نام مسجدی که شاه عباس ساخته، برداشته و به جای آن «امام» گذاشته تا این اثر تاریخی زیبا را، به اسلام «امام کذاب» مربوط کند.

و امروز، می بینیم که آستان قدس رضوی با نهایت فضاحت و رسوایی، دست به دزدیدنِ سرود میهنی ایرانیان زده، و بر آهنگ آن، شعری بغایت سخیف گذاشته تا خشم ایرانیان را بیشتر نسبت به خود بر انگیزد و بر مقدار نفرت مردمان بیفزاید.

نه آقای رییسی، رییسِ آدمکشان حکومت اسلامی؛ نه جناب علم الهدی، سلطان خراسان؛ و نه آقای خامنه ای، رهبر ذلیل و حقیر ج.ا.!

با دزدیدن سرود میهنی «ای ایران ای مرز پر گهر» و عوض کردن شعر با صلابت و ملی آن، به اندازه یک سر سوزن هم نمی توانید برای خود محبوبیت کسب کنید.

این کارِ شما جز افزودن به خشم ملت و زیاد کردن کینه نسبت به خودتان حاصل دیگری نخواهد داشت.

ما تا جایی که بتوانیم، از داشته های خود، صیانت خواهیم کرد و اگر شما بتوانید به ضرب و زور قدرت حکومتی، این یادگارها را برای مدتی از آن خود کنید، هرگز نخواهید توانست، اجناس تقلبی تان را که حتی ساخت آبرومندی ندارند به عنوانِ جنس اصل به مردم ایران قالب کنید.

ما با قلم خود، تا جایی که بتوانیم در مقابل این دزدی آشکار و بی شرمانه خواهیم ایستاد و شما سارقان چراغ به دست حکومتی را رسوا و بی آبرو خواهیم کرد.

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.