اطلاعیه سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

چهارشنبه, ۲۵ام اردیبهشت, ۱۳۹۲
اندازه قلم متن

logosazemanha
هموطنانی که انتشارات سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور را دنبال میکنند، میدانند که این سازمان از آغاز تا کنون کلیه بیانیه های جبهه ملی ایران را تکثیر و در میان هموطنان داخل و خارج از کشور انتشار داده است. برای ما مسلما تنها آن اعلامیه و پیام هائی قابل انتشار است که از طریق تشکیلات و ارگانهای مسئول جبهه ملی ایران بدست ما رسیده باشد. چه در غیر اینصورت هر فرد یا گروهی میتواند به انتشار بیانیه هائی به نام جبهه ملی ایران دست بزند.

بطور مشخص بیانیه هائی که از طرف فرد یا گروهی بنام “دفتر مردمداری جبهه ملی ایران” انتشار مییابد برای ما فاقد اعتبار است، چون مسئولین سازمان و ارگانهای جبهه ملی ایران در بیانیه های مکرر، که آخرین آنها بیانیه شورای مرکزی جبهه ملی ایران به تاریخ سی و یکم شهریورماه ۱۳۹۰ که متن آن در زیر آمده است میباشد، تاکید نموده اند که در جبهه ملی ایران ارگانی به نام دفتر مردمداری وجود ندارد.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور
بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۲ برابر پانزدهم مه ۲۰۱۳
info@iranazad.info
http://www.iranazad.info/

استقرار حاکمیت ملی هدف جبهه ملی ایران است

اطلاعیه شورای مرکزی جبهه ملی ایران

بدین وسیله به اطلاع وسایل ارتباط جمعی و عموم هموطنان میرساند که کلیه انتشارات این سازمان توسط روابط عمومی هیئت اجرائیه جبهه ملی ایران منتشر میگردد و انتشار از هر طریق دیگر سوء استفاده از نام جبهه ملی بوده و به منظور صدمه زدن به شئون و مقررات تشکیلاتی صورت میپذیرد. و مجددا تاکید مینماید که ارگانی به نام دفتر مردمداری در جبهه ملی ایران وجود ندارد.

سی و یکم شهریور ماه ۱۳۹۰
تهران – شورای مرکزی جبهه ملی ایران


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.