نهضت مقاومت ملی ایران: در سوگ یاری از دست رفته

شنبه, 7ام دی, 1398
اندازه قلم متن

در سوگ

یاری از دست رفته

 با اندوه بی ‌‌پایان به اطلاع می ‌‌رسانیم که دوست گرامی و دیرینه‌ ی ما خانم گیتی (کاوه) نیوبی در ساعات بعد از ظهر روز جمعه، ششم دیماه ۱۳۹۸ برای همیشه دیده از جهان فروبست.

خانم گیتی کاوه از اعضای قدیمی و بسیار فعال تشکیلات ما، عضو شورای عالی نهضت مقاومت ملی ایران و نیز سالهای متمادی مسئول طرفداران سازمان در انگلستان (لندن) بود.

گیتی کاوه که از سالیان دراز پیش از این به راه بختیار و نهضت مقاومت ملی ایران پیوسته بود از یارانی بود که با آگاهی دقیق از دلائل حقانیت این راه بدان پیوسته بود و همواره با تمام وجود و سری پرشور و دلی پراحساس در راه پیشرفت آرمان آن و دراجرای وظایف سازمانی خویش کوشا بود.

گیتی کاوه زنی ایرانی بود آرمانخواه، به تمام معنی ایراندوست و شیفته ی آزادی که فقدان او برای یارانش ضایعه ای جبران ناپذیر بشمار می آید.

نهضت مقاومت ملی ایران با درد و اندوه بسیار در فِقدان این یار و همرزم گرامی و پیرو صمیمی و وفادار دکتر شاپور بختیار و دکتر ﻣﺣﻣﺩ مصدق، این ضایعه‌ی بزرگ را به همسر و غمخوار او، آقای کریستوفر نیوبی Christopher Newby، دیگر اعضای خانواده و همه‌‌ی دوستان و دوستداران آن زنده‌ یاد و همه ی یاران نهضت ملی ایران تسلیت گفته خود را در این مصیبت بزرگ شریک آنان می‌داند.

شنبه ۷ دیماه ۱۳۹۸

نهضت مقاومت ملی ایران

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.