کمپین نجات هوشمند علی پور: همه با هم تا لغو حکم جنایتکارانه اعدام هوشمند علی پور!

سه شنبه, ۸ام بهمن, ۱۳۹۸
اندازه قلم متن

کمپین نجات هوشمند علی پور از کلیه فعالین سیاسی و نهادهای حقوق بشری دعوت می کند در روز یکشنبه ۲ فوریه ۲۰۲۰ در شهر تورونتو ،کانادا همزمان با کارزارهای جهانی نجات هوشمند علی پور در لندن، آمستردام و استکهلم در اعتراض به حکم جنایتکارانه اعدام هوشمند همصدا و متحدانه به میدان بیائیم. در حمایت از کمپین نجات هوشمند علی پور شرکت کنید و دنیا را علیه این احکام ارتجاعی و آدم‌کشی جمهوری اسلامی به صدا در آوردیم و خواهان لغو فوری این حکم ضدانسانی شویم.

کمپین نجات هوشمند علی پور ، کمپین پایان دادن به اعدام فعالین سیاسی در ایران ، بگوئیم دیگر بس است و باید طناب دار حکومت اسلامی را اینبار برای همیشه از بین برد.

اقدام به گرفتن اعترافات اجباری سیاست و رفتاری شنیع و ضدانسانی جمهوری اسلامی بوده که با مستند سازی برای هوشمند و محمد در تلویزیون سیمای جمهوری اسلامی آن را پخش کرد. در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده هوشمند در دادسراهای شهرهای سقز و سنندج، بدون حضور وکیل بازجویی و مورد اتهام قرار گرفته، هوشمند را در یک دادرسی ناعادلانه و کاملا مغایر با موازین حقوق بشری و نقض آشکار حقوق اولیه او محاکمه و با اتهامات غیرواقعی مواجه کرده‌اند، بطوریکه از حق داشتن وکیل در دفاع از خود در برابر کلیه اتهامات وارده محروم بوده است.

دستگاه قضایی جمهوری اسلامی با صدور این حکم ظالمانه در بیدادگاه هایش، تنها درصدد انتقام و فشار آوردن به خانواده سیاسی هوشمند علی پور است.

کمپین نجات هوشمند علی پور همه انسان‌های مخالف با اعدام را فرامی‌خواند در آکسیون ها و تظاهرات‌ها در اعتراض به این حکم ضدانسانی شرکت کنید و تا لغو حکم اعدام هوشمند در کنار خانواده اش و کمپین نجات هوشمند علی پور بایستید.

کمپین نجات هوشمند علی پور

زمان آکسیون:

یکشنبه ۲ فوریه ۲۰۲۰

از ساعت ۲ بعدظهر

مکان: میدان مل لستمن شمال تورونتو

 تماس‌: ۶۴۷۷۷۰۱۳۸۳

 Toronto, Canada

Time: Sunday 2nd Feb 2:00

Location: Mel Lastman Square, 5100 Yonge Street, North York, ON

Contact:

Hazhar Alipour Tel: 647-770-1383

  1. Stockholm, Sweden

Time: Sunday 2nd Feb 2:00

Location: Sergels torg

Contact:

Hormoz Raha 0046737896505

  1. London, UK

Time: Sunday 2nd Feb 1:00- 3:00

Location: ‏Embassy of The Islamic Republic of Iran, Princes Gate, Knightsbridge 16, London SW7 1PT

  1. The Hague- Netherlands

Time: Tuesday 4th Feb

Location: The Hague,Het Plein tegenover de Tweede Kamer

Contact:

Parisa Pouyandeh, Tel: 0682198347

Shirin Hosseini 0615947684


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.