جنایت جنگی در ایران: عکس اعدام دانشجوی فوق لیسانس پلی تکنیک مجروح بر روی برانکارد

یکشنبه, 13ام بهمن, 1398
اندازه قلم متن

جنایت جنگی در ایران: عکس اعدام دانشجوی فوق لیسانس پلی تکنیک مجروح بر روی برانکارد به همراه ده نفر دیگر

مراسم اعدام، اعدام حتی مجروح بر روی برانکاد (مجروح احسن ناهید، دانشجوی فوق لیسانس پلی تکنیک)

این عکس از معدود عکس هایی است که عکاس اجازه داشته است که از مراسم اعدام در ایران بگیرد. در دنیا معمول است که زندانی بیمار مجروح و زخمی را قبل از درمان اعدام نمی کنند. در ایران اعدام حتی مجروح قطع نخاعی (ناصر منصوری) در دهه شصت نیز گزارش شده است.

احسن ناهید، دانشجوی فوق لیسانس پلی تکنیک حتی مجروح بر روی برانکارد قبل از اعدام به همراه ده نفر دیگر.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

یک نظر

  1. هرچه طول عمر این حاکمىت مافیاى گانگسترهاى فاشیست اسلامى بدرازا بکشد، جان و مال میلیونها مردم کارگر و زحمتکش در ایران و خاورمیانه در معرض نابودى است، لذا مردم ایران چاره ای ندارند جز هر چه زودتر از شر جنایتکاران و آدمخوران حکومت اسلامى خلاص شوند و با یک انقلاب آزادیخواه و برابری طلبانه و عدالتخواهانه، از شر همه این چپاولگران، شکنجه گران و قاتلان مردم ایران رهایی یابند.
    با شکستن درهای زندانها، فرزندان آزادیخواه و برابری طلب خود را آزاد کنیم، که به خاطر مُبارزه با استبداد سیستم سرمایه داری فاشیست اسلامی و با داشتن آرزوی بنیاد دُنیای بهتری، توسط حُکامِ اسلامی ضد زندگی به اسارت گرفته شده اند!

    حمله به کلانتریها، وپاسگاهها، کمیته ها و اُرگانهایِ مسلحِ آسیب پذیر و تسلیح عمومی و تشکیل گُردانهای مُسلحِ مردمی در هر کوچه و خیابان و محلات شهرهای ایران برای خلع سلاح و گوشمالی نیروهای سرکوبگر رژیم، ضامن پیروزی انقلاب است!