خانواده مایکل وایت: او کرونا گرفته است، به آمریکا منتقلش کنید

پنجشنبه, ۷ام فروردین, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

مایکل وایت به همراه مادرش

مایکل وایت به همراه مادرش

خانواده مایکل وایت، شهروند آمریکایی زندانی در ایران، در حساب رسمی توئیتری خود در چندین پیام با اشاره به دچار شدن آقای وایت به ویروس کرونا خواستار انتقال او به آمریکا برای ادامه درمان شدند.

مایکل وایت که سابقه خدمت در نیروی دریایی آمریکا را دارد به اتهام «توهین» به رهبر جمهوری اسلامی و «انتشار عمومی یک عکس خصوصی» به ۱۰ سال زندان محکوم شده است.

آقای وایت که تیرماه پارسال در ایران بازداشت شده بود، روز ۲۹ اسفند با مرخصی پزشکی از زندان آزاد شد. مادر مایکل وایت پارسال هشدار داده بود که بیماری سرطان، جان پسرش را تهدید می‌کند.

اکنون خانواده او با اعلام ابتلای او به ویروس کرونا در پیام‌های خود خطاب به مقام‌های جمهوری اسلامی نوشته‌اند: «مایکل وایت از زمان آمدن به مرخصی علائم ابتلا به کووید ۱۹ پیدا کرده است و دچار تب، خستگی، سرفه و تنگی‌نفس است. در حالی که هنوز نتایج آزمایش را دریافت نکرده است، در آخر هفته برای او هیدروکسی‌کلروکین تجویز کردند و امروز در بیمارستان بستری شد.»

 
Free Michael White@FreeMikeWhite
 

۱/x Since being released on furlough, Michael White has had symptoms consistent with COVID-19 – fever, fatigue, cough & shortness of breath. While he has yet to receive test results, Michael was prescribed hydroxychloroquine over the weekend and was hospitalized today.

مشاهده عکس در توییتر
۲۹ نفر دارند درباره این صحبت می‌کنند
 
 

آنها در پیام دیگری نوشته‌اند: «مایکل یک بیمار مبتلا به سرطان با مصونیت پایین است که در بخش پرازدحامی از بیمارستان قرار داده شده و وضعیت او اضطراری است.»

پیام دیگر آنها می‌افزاید: «عصر چهارشنبه،… درخواست خانواده را مستقیماً به مقامات ارشد ایرانی برای جابه‌جایی فوری درمانی و بشردوستانه مایکل تحویل داد. این امر نه تنها به مایکل اجازه می‌دهد که در آمریکا تحت درمان مضاعف قرار بگیرد، بلکه از تماس بیشتر او با شهروندان ایرانی و در معرض خطر قرار دادن آنها جلوگیری می‌کند و دست پرسنل پزش

کی را نیز برای درمان شهروندان خود باز می‌کند. در این وضعیت بحران سلامتی به نفع همه است که انتقال درمانی فوری مایکل تسهیل شود.»

از: رادیو فردا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.