گزارش تصویری از تظاهرات اعتراضی امنستی در برابر سفارت جمهوری اسلامی در شهر وین

پنجشنبه, 2ام مرداد, 1399
اندازه قلم متن

ناگفته نماند که  شهر وین از دیرباز بهشت جاسوسان جمهوری اسلامی بشمار میرود و اخیرا تحرک وابستگان نظام استبدادی حاکم در این شهر بر اساس اخبار دریافت شده گسترده تر شده است. دولت اتریش یکی از نادر دولت هایی است که علیرغم سرکوب های گسترده جوانان و کارگران و معترضان و نقض حقوق بشر در کشورمان، همچنان و بر اساس منافع خود همچنان ارتباطات حسنه دیپلماتیک, سیاسی و اقتصادی با جمهوری اسلامی را حفظ کرده است.

در اعتراض به صدور احکام اعدام برای معترضین آبانماه سال ۱۳۹۸ سازمان امنستی بین الملل حرکتی اعتراضی را در برابر سفارت جمهوری اسلامی در شهر وین برگزار کرد. این آکسیون که ۲ ساعت بطول انجامید با پوسترها و پلاکارد در محکومیت این اقدام قوه قضائیه جمهوری اسلامی, همراه بود.

شعارهایی  نیز در محکومیت مجازات اعدام و صدور احکام اعدام برای معترضان آبانماه از جمله امیر حسین مرادی محمد رجبی و سعید تمجیدی نوسط حاضرین سر داده شد.

حاضرین تصاویری از نرگس محمدی و نسرین ستوده نیز بهمراه داشتند.

این آکسیون بدلیل شرایط اضطراری شیوع کرونا و افزایش نسبی مبتلایان جدید بشکلی محدود صورت گرفت و تعدادی از فعالین کانون پشتیبانی از مبارزات مردم در ایران – وین نیز در این تظاهرات اعتراضی امنستی بین الملل شرکت داشتند.

ناگفته نماند که  شهر وین از دیرباز بهشت جاسوسان جمهوری اسلامی بشمار میرود و اخیرا تحرک وابستگان نظام استبدادی حاکم در این شهر بر اساس اخبار دریافت شده گسترده تر شده است. دولت اتریش یکی از نادر دولت هایی است که علیرغم سرکوب های گسترده جوانان و کارگران و معترضان و نقض حقوق بشر در کشورمان, همچنان و بر اساس منافع خود همچنان ارتباطات حسنه دیپلماتیک, سیاسی و اقتصادی با جمهوری اسلامی را حفظ کرده است.

از: گزارشگران

۲۲٫۷٫۲۰۲۰

gozareshgar1001@yahoo.de

www.gozareshgar.com


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.