حکم خامنه‌ای در منع واردات تلفن همراه، خرید ملک در خارج و… یعنی به آخر خط رسیدن

دوشنبه, 3ام شهریور, 1399
اندازه قلم متن

وقتی کفگیر آن چنان به کف دیگ رسیده که صحبت از جذب طلاهای مردم یا دلارهای خانگی می‌کنند و دستگاه بورس‌شان، با شکست پروژه فروش نفت خام به مردم، به گل می‌نشیند و در کشورهای منطقه اعتراضات مردمی علیه دخالت‌های جمهوری اسلامی منجر به آتش زدن مراکز توطئه، ترور و فساد رژیم می‌گردد؛ یعنی در همه زمینه‌های سیاست داخلی، با بن بست مواجه شده و از نظر سیاست خارجی نیز به ورشکستگی مطلق رسیده‌اند.

به اروپایی‌ها در التماس‌اند که برنامه تسلیحاتی‌شان تدافعی است و نباید تحریم شود اما موشک بالستیک و کروز، به نمایش می‌گذارند که تهاجمی است. یا تنها شاهرگ حیاتی باقی مانده برای اقتصاد نحیف‌شان، امارات است اما در پی مصالحه با اسرائیل، سخیف ترین و زشت ترین تهدید و توهین را به امارات می‌کنند تا با خراب کردن همه پل‌های پشت سرشان، علی آقای‌شان، با حوض خالی از ماهی اشتنها بماند و حیات و ممات وی و شرکاء، فقط و فقط، به طبل تو خالی رجزخوانی ختم شود.

الغرض، توپ در زمین ملت و همه شرایط برای زدن شوت نهایی به دروازه رژیم فراهم است. باید دست مریزادی گفت به مبارزانی که زدن گل پیروزی را مدیریت و سرانجام با میدان میلیونی نهایی کنند.

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.