برنامه پژواک تلویزیون کلمه با کاوه شیرزاد، همایون مهمنش و کاوه آهنگری؛ مجری: استاد عبدالقادر ترشابی؛ موضوع: نگاهی به “پیمان نوین” آقای رضا پهلوی

پنجشنبه, ۱۰ام مهر, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

کانال برنامه های زنده شبکه جهانی کلمه

نام برنامه:
پژواک

موضوع برنامه:
نگاهی به “پیمان نوین” شاهزاده رضا پهلوی

مجری برنامه:
استاد عبدالقادر ترشابی – فعال سیاسی

 در گفت‌وگو با:

کاوه شیرزاد – دبیر جوانان شورای گذار

همایون مهمنش – عضو هیات اجرایی سازمان‌های جبهه ملی ایران

کاوه آهنگری – نظریه پرداز و فعال سیاسی

۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

یک نظر

 1. 💚ایرانیان🤍 راستین❤

  خندق های نظام،

  امیر خرم عضو نهضت آزادی(اسارت داعشیعه) از شاخه های جبهه ضد ملی و منشاء فرقه مجاهدین خلق داعشیعه می گوید:

  خود بنده در سال ۱۳۸۰ یک دوره زندان را تجربه کردم. وقتی از زندان بیرون آمدم، یکی از همین آقایان اطلاعاتی پیش من آمد و به من گفت که سعی کنم دیگر فعالیت سیاسی نکنم. من در آن زمان برای ایشان مثالی زدم که متاسفانه آن مثال هنوز هم مصداق دارد.

  به او گفتم که جمهوری اسلامی مانند یک قلعه است که جمعی در آن زندگی می کنند و جمعی هم بر این قلعه حاکمند. گروه های قانونی مانند نهضت آزادی و سایر احزاب قانونی، مانند خندقی هستند که دور تا دور این قلعه کنده شده است.

  رسالت و وظیفه ما به عنوان یک گروه اپوزیسیون این است که هر کسی که از رفتار حاکمان قلعه ناراضی بود و خواست از قلعه بیرون برود، طبیعتا می افتد در درون نیروهای اپوزیسیون و ما وظیفه داریم نگذاریم آنها به سمت نیروهای مقابل بروند که نیروهای برانداز هستند و آماده جذب این نیروها هستند تا علیه قلعه فعالیت کنند.

  من آن روز به آن مامور امنیتی گفتم که سعی نکنید این خندق را پر کنید. چون وقتی شما این کار را بکنید، آنهایی که از درون این قلعه فرار می کنند بر اساس جاده ای که شما برایشان ترسیم کرده اید، مستقیم به سمت نیروهای برانداز می روند.