الهام صمیمی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد

سه شنبه, 4ام آذر, 1399
اندازه قلم متن

استان وایر- «الهام صمیمی»، دانشجوی انسان‌شناسی «دانشگاه تهران» روز سه‌شنبه چهارم آذر۱۳۹۹ از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد. پیش از این، روز ۲۵ مهر امسال منزل این دانشجو توسط ماموران مورد تفتیش قرار گرفته بود.

کانال «شوراهای صنفی دانشجویان کشور» با اعلام این خبر آورده است که الهام صمیمی پیش از بازداشت، چندین بار در یکی از بازداشتگاه‌های نهادهای امنیتی در زندان اوین و در خانه‌های امن نیروهای امنیتی در خیابان «لبافی‌نژاد» تهران مورد بازجویی قرار گرفته بود.

به دنبال مخالفت وی برای ادامه بازجویی‌ها در مراکز نهادهای امنیتی، صمیمی و خانواده‌اش با تهدید نیروهای امنیتی مبنی بر بازداشت مواجه بودند.

براساس این گزارش، صمیمی روز سه‌شنبه تحت فشار نیروهای امنیتی و پس از حضور در زندان اوین بازداشت شد.

در تفتیش منزل این فعال دانشجویی در تاریخ ۲۵ مهر، ماموران امنیتی کتاب‌ها، وسایل الکترونیکی، از جمله تلفن همراه، لپ تاپ و وسایل شخصی او را ضبط کرده بودند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

یک نظر

  1. در اینترنت سرچ کنید “در چگونگی تشخیص و تمییز آیت الله از آیت الشیطان” و مقاله من را بخوانید. شکنجه گرانی که این آیت الشیطان ها که اندیشه و وجود من را خطر می بینند بالای آپارتمان من مستقر کرده اند به قصد کشتن در حال آزار و اذیت و شکنجه من هستند. حتی در بالای سر من رادار نضب کرده اند و به مغز و قلبم پرتوهای خطرناک می دهند و مانع خواب من می شوند و …با “منصور هاشمی” – استاد دانشگاه گیلان – هم که معتقد است این آیت الله نما ها مزدوران انگلیس هستند همین توحشات را دارند. اگر آیت الله، سرباز امام زمان و یا انسان آزاده ای در ایران هست مانع این جلادان اندیشه های تمدن ساز شود. شب ها در خیابان می خوابم! حرم مطهر یک شب رفتم خادم حرم نصف شب چندین بار با شوکر برقی به من برق داد و بیدارم کرد! قصد کشتن من را برای معدوم سازی اندیشه ام دارند.مقاله زیر راجع به این نوع رادارها را سرچ و مطالعه کنید:
    Household Radar
    اینستاگرامم:
    drsmhhosseini