آفتاب نیوز: فشار شدید اسرائیل و عربستان بر دولت ترامپ برای حمله نظامی به ایران

شنبه, 13ام دی, 1399
اندازه قلم متن

کارشکنی در مسیر تصمیم “جو بایدن” برای بازگشت آمریکا به برجام

عربستان سعودی و اسرائیل خواستار وارد شدن امریکا به درگیری نظامی با ایران برای کارشکنی در مسیر تصمیم “جو بایدن” رئیس جمهوری منتخب امریکا هستند که خواستار بازگشت آمریکا به برجام است. خواست اسرائیل و عربستان از دولت ترامپ، حمله امریکا به تاسیسات اتمی ایران است؛ بنابراین گزارش این فشار به شکل “شدیدی” بر دولت ترامپ وارد شده است.
 
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش رسانه‌های عربی به نقل از منابع آگاه ناشناس در آمریکا، عربستان و اسرائیل در حال فشار آوردن به دولت دونالد ترامپ هستند تا شخص رئیس جمهوری آمریکا در آخرین ساعات باقی ماندن اش در کاخ سفید فرمان حمله نظامی علیه ایران را صادر کند.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ روزنامه “اسرائیل حایوم” در این‌باره می‌نویسد: “عربستان سعودی و اسرائیل خواستار وارد شدن امریکا به درگیری نظامی با ایران برای کارشکنی در مسیر تصمیم “جو بایدن” رئیس جمهوری منتخب امریکا هستند که خواستار بازگشت آمریکا به برجام است”.

این روزنامه به نقل از روزنامه عرب‌زبان “دارالحیات” می‌نویسد: “خواست اسرائیل و عربستان از دولت ترامپ، حمله امریکا به تاسیسات اتمی ایران است؛ بنابراین گزارش این فشار به شکل “شدیدی” بر دولت ترامپ وارد شده است. بنابر این گزارش امارات متحده عربی و بحرین در این تلاش نقشی نداشته‌اند هر چند که با نگرانی نظاره‌گر تحولات هستند‌”.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.