بازداشت نیما دهناد و احمدرضا انصاری فر توسط نیروهای امنیتی در بهبهان

دوشنبه, 22ام دی, 1399
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – نیما دهناد و احمدرضا انصاری فر، شهروندان اهل بهبهان یکشنبه‌شب مورخ ۲۱ دیماه در راه بازگشت به منزل توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند. این شهروندان صبح امروز پس از تفهیم اتهام در دادگاه بهبهان ابتدا به زندان این شهر و از آنجا به مکان نامعلومی منتقل شده‌اند. از میان این شهروندان نیما دهناد، ۱۷ ساله و احمدرضا انصاری فر ۲۱ ساله است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، شب گذشته یکشنبه ۲۱ دیماه ۱۳۹۹، نیما دهناد و احمدرضا انصاری فر، شهروندان اهل بهبهان در راه بازگشت به منزل توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

این شهروندان صبح امروز پس از تفهیم اتهام در دادگاه بهبهان به زندان این شهر و از آنجا به مکان نامعلومی منتقل شده‌اند. احمدرضا انصاری فر و نیما دهناد به “تبلیغ علیه نظام” متهم شده‌اند.

احمدرضا انصاری فر، ۲۱ ساله، دارای مدرک سیکل، بیکار و شهروند اهل است.

نیما دهناد، ۱۷ ساله و شهروند اهل بهبهان است.

از میان این شهروندان آقای انصاری فر پیشتر نیز سابقه بازداشت داشته است. وی در تاریخ ۲۵ تیرماه امسال در جریان تجمع مردم بهبهان در میدان بانک ملی این شهر در اعتراض به “وضعیت نابسامان اقتصادی کشور” و “صدور حکم اعدام در پاسخ به اعتراضات مردمی سال گذشته” توسط نیروهای امنیتی بازداشت و در تاریخ ۵ مردادماه آزاد شد.

احمدرضا انصاری فر عموی فرزاد انصاری فر، یکی از جانباختگان اعتراضات آبان ۹۸ است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.