طرح کمپین ملی برای نجات جان ایرانیان از کرونا

پنجشنبه, ۲۵ام دی, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

اعلام ممنوعیت ورود واکسن‌های آمریکایی و انگلیسی توسط آقای خامنه‌ای توهین آشکار به اکثریت مردم ایران و بازی با جان میلیون‌ها ایرانی است.
با توجه به دستور سیاسی و غیر تخصصی رهبر جمهوری اسلامی ایران و در شرایط سرنوشت ساز و خطیر کنونی، اساسی ترین وظیفه‌ی همه‌ی شهروندان ایرانی، شخصیت‌های علمی، هنری، سیاسی، ورزشی، احزاب و سازمان‌ها و تمامی نهاد‌های مدنی داخل و خارج از ایران، به راه انداختن یک کمپین گسترده و در قالب جبهه‌ای متحد، بر علیه دستور غیر عقلانی و زیان بار رهبر جمهوری اسلامی می‌باشد. لازمه این کمپین نیاز به یک ائتلاف وسیع و یا جبهه متحد با شعار «نجات جان ایرانیان از کرونا» است. در شرایط کنونی زمینه و بستر و پذیرش این شعار کاملا مهیا است.

این کارزار و فراخوان ملی تنها برای سلامتی و نجات جان مردم ایران در مقابل استبداد حاکم بر ایران و در راس آن شخص علی خامنه‌ای است. برای مردم ایران بسیار شگفت انگیز و کاملا غیر عقلانی است که چرا باید از ورود ۱۵۰ هزار واکسن اهدایی خیرخواهانه ایرانیان ساکن آمریکا جلو گیری شود. این رفتار جنون آمیز در زمانی صورت می‌گیرد که حتی خود کشور‌های اروپایی نیز برای بدست این واکسن‌ها سر دست می‌شکنند. باری خواست و هدف این فراخوان ملی است و فراتر از خواست و اهداف سیاسی احزاب و سازمان‌ها و همچنین خانواده‌های سیاسی ایرانی است.
هموطنان گرامی
گره‌های اساسی کشور تنها با دستان ما و با اراده‌ی ملت ایران که آمیخته با عشق و خرد باشد باز شدنی است. مردم ایران باید ایمان داشته باشند که تنها تکیه گاه اصلی در درون کشور، خود ما هستیم. و در شرایط حساس کنونی همه‌ی ملت ایران، سوار بر کشتی پر تلاطمی هستند که هر گونه کوتاهی در یاری رساندن به یکدیگر، می‌تواند نتایج زیان باری برای همگان به بار آورد.
ایرانیان در دراز نای تاریخ و قرون متمادی همچون آب از لابلای صخره‌های سخت عبور کردند. بی گمان، در سرزمین ما دیگر بار، سرود هستی بخش شادی و شادکامی و ترنم پر مهر دوستی طنین انداز خواهد شد و فلات زیبای ایران زمین، غریو شادی و ضرب آهنگ پایکوبی و غرور آمیز دختران و پسران مان خواهد شد.
دور و دیر مباد آن روز

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.