یکی از دانش‌آموزان مصدوم مدرسه کانکسی سردشت جان‌ باخت/ حال ۴ نفر وخیم است

سه شنبه, ۷ام بهمن, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

استان‌وایر– «نیما همتی»، دانش‌آموزان ۱۵ ساله‌ای که در جریان حادثه آتش‌سوزی مدرسه کانکسی روستای «کنگرستان» در بخش سردشت دزفول بر اثر برخورد صاعقه دچار سوختگی شدید شده بود، بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد. او یکی از مصدومان بستری شده در بیمارستان سوانح و سوختگی «طالقانی» اهواز بود.

روز یک‌شنبه پنجم بهمن ۱۳۹۹، رییس بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز از بستری شدن سه تن از مصدومان حادثه آتش‌سوزی مدرسه کانکسی در سردشت دزفول بر اثر صاعقه در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان خبر داد. از میان مصدومان بستری شده در بخش مراقبت‌های ویژه، یک دانش‌آموز دچار سوختگی ۸۵ درصدی و دیگری دچار سوختگی ۵۷ درصدی شده است. یکی از معلمان مصدوم شده نیز دارای سوختگی ۳۷ درصدی است.

«الیاسی»، پدر یکی از دانش‌آموزان که جز فرزند، دو خواهرزاده‌اش نیز در این حادثه مصدوم شده‌اند، می‌گوید برخورد صاعقه به کانکس، باعث پاره شدن کابل برق شده و بعد از آن، گاز پیک‌نیک موجود در کانکس که معلم‌ها برای خوراک‌پزی از آن استفاده می‌کردند، منفجر شده است. بر اثر این اتفاق، سه معلم و سه دانش‌آموزی که به کمک آن‌ها رفته بودند، دچار سوختگی شدند.

 معلمان مصدوم این مدرسه به نام‌های «حسین رضایی میرقائد» ،«مجید مرادی» و «علی ایسپره»، هر سه در بیمارستان بستری هستند.

 روز ۲۹ دی‌ ۱۳۹۹، براثر برخورد صاعقه به یک مدرسه کانکسی در بخش سردشت شهرستان دزفول، سه معلم و دو دانش‌آموز و نیز یکی از اهالی منطقه به شدت مصدوم و دچار سوختگی شدند.

روز پس از حادثه، معلمان دزفولی بیش از چهار ساعت در سرما منتظر ماندند تا با وزیر آموزش و پرورش ملاقات کنند اما به گفته حاضران، «محسن حاجی میرزایی» از در پشتی ساختمان خارج شده بود.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.