بازداشت خالد کعب و حسین فرج الله چعب توسط نیروهای امنیتی در شوشتر

چهارشنبه, ۲۲ام بهمن, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – خالد کعب و حسین فرج الله چعب، از اهالی شهرستان شوشتر واقع در استان خوزستان طی روزهای اخیر توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، طی روزهای اخیر خالد کعب و حسین فرج الله چعب، از اهالی شهرستان شوشتر واقع در استان خوزستان توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند.

یکی از کانال‌های نزدیک به نهادهای امنیتی مدعی شده که این افراد از اعضای گروه “حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز” هستند و در حال طراحی عملیات تروریستی بودند که توسط ماموران وزارت اطلاعات در شوشتر دستگیر شدند.

منابع محلی از بازداشت تعداد دیگری از شهروندان همزمان با این افراد خبر داده‌اند؛ با این حال از شمار دقیق بازداشت‌شدگان و هویت آنها اطلاعی در دست نیست. گفته می‌شود که این افراد از بستگان حبیب کعبی (حبیب اسیود)، یکی از فعالین سیاسی بوده اند که چندی قبل در روند مبهمی از ترکیه ربوده و به تهران منتقل شد.

این کانال مدعی شده است که گروه “حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز” در حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور ماه سال ۹۷ دست داشته است.

خالد کعب، ۴۲ ساله، فرزند عیسی و حسین فرج‌الله، ۴۰ ساله و از اهالی شهرستان شوشتر واقع در استان خوزستان هستند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.