سپاه پاسداران از حملۀ مسلحانه به مقرهای خود در شوش خبر داد

دوشنبه, 9ام فروردین, 1400
اندازه قلم متن

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. © مهر

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأخیری سه روزه اعلام کرد که در بامداد ششم فروردین دو فرد مسلح وابسته به گروه جدایی طلب “النضال” به “اماکن نظامی و انتظامی در شهرستان شوش” و به قصد ورود به آنها حمله کردند.

در بیانیه‌ای که سپاه پاسداران به این مناسبت منتشر کرده آمده است که “با هوشیاری مدافعان مقرها از ورود افراد مهاجم جلوگیری شد.” سپاه پاسداران در بیانیۀ خود تصریح کرده است که در درگیری میان مهاجمان و نیروهای نظامی و انتظامی دولت هر دو مهاجم زخمی شدند و یکی از آنان در جریان انتقال به بیمارستان کشته شد. سپاه پاسداران سپس گفته است که در پایان درگیری به “مقادیری مهمات و اسلحۀ کلاشینکُف” دست یافته است.

خبرگزاری “مهر”، وابسته به سپاه پاسداران نیز در خبری جداگانه نوشت که شامگاه یکشنبه هشتم فروردین سرنشینان یک خودروی سمند به منزل قدرت‌الله فلاح‌نژاد مدیرکل امور شهری استانداری لرستان تیراندازی کرده و سپس گریخته‌اند. به گزارش همین منبع در این حمله کسی آسیب ندیده است.

همزمان با آغاز سال جدید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اعلام کرد که دو اولویت اصلی آن در سال جاری مقابله با گروه‌های سازمان یافته بزهکار و برخورد با خریداران و فروشندگان سلاح‌های غیرمجاز است که وسیعاً در کشور مبادله و به کار گرفته می‌شوند.

از: ار اف ای


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.