رهایی یک زندانی از اعدام در تهران

چهارشنبه, 1ام اردیبهشت, 1400
اندازه قلم متنخبرگزاری هرانا – یک زندانی در تهران که پیشتر در پرونده ای از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، با گذشت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک زندانی در تهران که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، با گذشت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت.

بر اساس این گزارش، اردیبهشت ماه سال ۹۹ یک مرد جوان با مراجعه به پلیس آگاهی دزفول به قتل همسر خود اعتراف کرد و گفت که در هنگام  رانندگی با همسر خود درگیر شده و او را با چاقو به قتل رسانده است.

با توجه به اینکه محل وقوع قتل در مسیر نکا به دزفول، در نزدیکی تهران اتفاق افتاده بود، پرونده قتل در این شهر رسیدگی و بعد از طی روال قانونی، پدر متهم به عنوان ولی قهری فرزندان او، از اعدام گذشت کرد اما به درخواست پدر و مادر مقتول، متهم با رای قضات به اعدام محکوم شد.

در حالی که متهم به قتل در آستانه اعدام و در یک ‌قدمی چوبه دار قرار داشت، اولیای دم با دریافت وجه المصالحه از اعدام او گذشت کرده و متهم روز گذشته به لحاظ جنبه عمومی جرم در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه رفت و از خود دفاع کرد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.