کودک آزاری؛ بازداشت عامل شکنجه و قتل کودک ۶ ساله در کرج

دوشنبه, 6ام اردیبهشت, 1400
اندازه قلم متن


خبرگزاری هرانا
یک مرد در کرج که متهم به آزار جسمی و قتل فرزند خوانده خود است، بازداشت شد. جسد کودک مذکور بهمن ماه سال گذشته در یکی از خیابان‌های سهرابیه مهرشهر کرج کشف شده و پزشکی قانونی آثار سوختگی با سیگار و اعمال ضرب و جرح را تایید کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، متهم به آزار جسمی و قتل پسر ۶ ساله همسرش در کرج بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، اواخر بهمن سال گذشته مأموران پلیس آگاهی البرز از کشف جسد پتو پیچ پسری کوچک در یکی از خیابان‌های سهرابیه مهرشهر کرج باخبر شدند که پیکر بی‌جان پسربچه با دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

گزارش پزشکی قانونی نشان می‌داد روی بدن کودک آثار سوختگی با سیگار و ضرب و جرح وجود دارد و به احتمال زیاد وی بر اثر شکنجه به قتل رسیده است.

در حالی که حدود سه ماه از این ماجرا گذشته بود سرانجام پلیس توانست با استفاده از اطلاعات مردمی خانواده کودک را پیدا کند.

تحقیقات اولیه نشان می‌داد که مادر کودک پس از جدایی از همسر اولش با فرد دیگری ازدواج کرده است. وقتی مادر رسول ۶ ساله به اداره پلیس رفت مدعی شد که پسرش گم شده است. اما در ادامه با توجه به اظهارات عجیب وی، همسرش نیز تحت بازجویی قرار گرفت که خیلی زود لب به اعتراف گشود و راز این واقعه را فاش کرد.

متهم ۳۷ ساله در اعترافاتش گفت: من از همسر قبلی خود یک دختر داشتم وقتی با مادر رسول ازدواج کردم دختر من و پسر همسرم هم با ما زندگی می‌کردند. روز حادثه من برای دخترم یک گوشی تلفن خریده بودم، اما رسول سر این موضوع با دخترم درگیر شده بود و دعوا کردند البته بیشتر اوقات با هم دعوا می‌کردند، اما آن روز من خیلی عصبانی شدم و رسول را کتک زدم می‌خواستم تنبیه شود به همین خاطر با سیگاری که دستم بود او را سوزاندم، اما ناگهان از هوش رفت و بعد هم متوجه شدم نفس نمی‌کشد برای اینکه همسرم نفهمد به بهانه بیرون رفتن بچه را داخل پتو گذاشتم و از خانه بیرون رفتم و سپس جسدش را در یکی از خیابان‌ها رها کردم.

مادر رسول که تازه از ماجرای قتل پسرش باخبر شده بود در حالی که گریه می‌کرد گفت: من از همسر سابقم به خاطر اینکه به زندان افتاد جدا شدم و مدتی بعد هم با این همسرم ازدواج کردم، اما بعد از مدتی فهمیدم که او هم به ماده مخدر شیشه اعتیاد دارد. من در این مدت نمی‌دانستم که او پسرم را کشته است او می‌گفت رسول گم شده و من مدت‌ها به‌دنبال پسرم گشتم، اما او را پیدا نکردم.

محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز با بیان این خبر گفت: پس از اعترافات متهم، وی با قرار بازداشت برای تکمیل پرونده در اختیار کارآگاهان جنایی استان البرز قرار دارد.

تحقیقات بیشتر پلیس درخصوص زوایای مختلف این پرونده ادامه دارد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها: ,

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.