ماشین اعدام جمهوری اسلامی بعد از انتخابات بار دیگر به کار افتاده است!

جمعه, ۱ام شهریور, ۱۳۹۲
اندازه قلم متن

edamhaماشین اعدام جمهوری اسلامی بعد از انتخابات ریاست جمهوری دوباره به کار افتاده است: بر اساس گزارش خبرگزاری هرانا فقط در روز پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲، دو نفر در زندان وکیل آباد مشهد، پنج تن در ارومیه، دو نفر در تبریز، سه نفر در اردبیل و حد اقل ۱۱ تن در زنداهای کرج و در مجموع حد اقل ۲۳ نفر اعدام شده اند. در نظام جمهوری اسلامی>جان انسان ارزشی ندارد. این نظام  جز مرگ و اعدام و تیره روزی نتیجه ای برای مردم ایران نداشته است.  مشروح گزارشات خبرگذاری هرانا در زیر می آید:

دو نفر در زندان وکیل آباد مشهد اعدام شدند

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۲ |
خبرگزاری هرانا – دو زندانی متهم به قتل سحرگاه امروز در زندان مرکزی مشهد (وکیل آباد) اعدام شدند.

اردکانیان مسئول روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی گفت: این ۲ زندانی در جنایت‌های جداگانه مرتکب قتل شده بودند.

یکی از این مجرمان، ۱۳ تیر سال ۸۳ جوانی را در روستای سرهنگ شهرستان تربت حیدریه و دیگری، هشتم مرداد ۸۳ در یک نزاع، مرد ۳۵ ساله‌ای را در روستای نریمانی مشهد با ضربه چاقو به قتل رسانده بودند.

سحرگاه امروز یک زندانی نیز در هندیجان اعدام شد و روز گذشته نیز یک نفر در جهرم و یک نفر در تبریز اعدام شدند.

اعدام پنج زندانی در ارومیه و بازداشت دو عضو خانواده اعدام شدگان

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۱ |
خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز پنج زندانی متهم به حمل و نگهداری مواد مخدر در زندان مرکزی ارومیه اعدام شدند، بدنبال آن خانواده این پنج زندانی در مقابل زندان تجمع کرده و شیشه های زندان را شکستند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، سحرگاه امروز پنج زندانی به نامهای تیمور شتابنده اهل ارومیه، لقمان آلثانی اهل ارومیه، ناصر کنعانی اهل مشهد، کاظم پارسا اهل کرمان،کریم تایوردی اهل شیراز در زندان مرکزی این شهر اعدام شدند.

بدنبال اطلاع خانواده این زندانیان از اجرای حکم ایشان، در مقابل زندان ارومیه تجمع اعتراضی برگذار کرده و شیشه های زندان را شکستند. در پی این ماجرا دو تن از اعضای خانواده اعدامشدگان نیز شب گذشته در مقابل زندان بازداشت شدند.

دو نفر در تبریز و هندیجان اعدام شدند

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۲ |
خبرگزاری هرانا – دو زندانی در شهرهای تبریز و هندیجان سحرگاه روز گذشته و امروز اعدام شدند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، زندانی که در تبریز و در ملاء عام اعدام شد به جرم قتل یک دختر شش ساله در ۲۱ دی ماه سال گذشته بازداشت شده بود.

امروزنیز یک زندانی متهم به قاچاق مواد مخدر در شهرستان هندیجان اعدام شد.

سید محمود هاشمی رئیس دادگستری شهرستان هندیجان گفت: این قاچاقچی مواد مخدر به جرم حمل پنج کیلو و ۵۰ گرم کراک در سال ۸۸ دستگیر شد و حکم وی پس از طی مراحل قانونی و رسیدگی به پرونده در دستگاه قضایی امروز در این شهرستان اجرا شد.

سه نفر در زندان اردبیل اعدام شدند

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۰۱ |
خبرگزاری هرانا – سه زندانی متهم به تهیه وتوزیع مواد مخدر امروز در اردبیل اعدام شدند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان اردبیل، نفر اول دارای سابقه کیفری و اهل و ساکن شهرستان گرمی به جرم نگهداری و توزیع بیش از یک کیلو و ۱۷ گرم هروئین اعدام شد.

نفر دوم و سوم نیز به ترتیب جرم حمل و نگهداری سه کیلو و ۲۵۱ گرم هروئین، مشارکت درحمل و نگهداری ۹کیلو و ۸۷۸گرم تریاک اعدام شدند.

هرانا؛ حداقل یازده نفر در زندانهای کرج اعدام شدند

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۱۴ |
خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز پنج زندانی در زندان رجایی شهر کرج و شش زندانی در قزل حصار کرج اعدام شدند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، اطلاعی از هویت این زندانیان در دست نیست اما بنا بر اعلام منابع خبری ۱۱ زندانی از هر دو زندان سه روز پیش به سلولهای انفرادی منتقل و سحرگاه امروز اعدام شدند.

صبح امروز پنج زندانی در ارومیه، یک زندانی در هندیجان و سه زندانی در اردبیل و دو زندانی در وکیل آباد مشهد اعدام شدند، احتمال اجرای مخفیانه اعدام در سایر زندانهای کشور نیز وجود دارد که دستگاه قضایی از اعلام آن سرباز می‌زند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.