بازداشت شهروندان در نقاط مختلف ایران

پنجشنبه, ۷ام مرداد, ۱۴۰۰
اندازه قلم متن

بازداشت مهدی شجاعی توسط نیروهای امنیتی در بهبهان

خبرگزاری هرانا – مهدی شجاعی، از اهالی روستای کردستان بزرگ در شهرستان بهبهان، امروز پنجشنبه ۷ مردادماه، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰، مهدی شجاعی، از اهالی روستای کردستان بزرگ از توابع شهرستان بهبهان در استان خوزستان، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

تا لحظه تنظیم این گزارش، از دلایل بازداشت و محل نگهداری این شهروند اطلاعی در دسترس نیست.

مهدی شجاعی، ۳۸ ساله، متاهل و پدر یک فرزند است.

بازداشت ۳ شهروند توسط نیروهای امنیتی در بوکان و دیواندره

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، ۲ شهروند در شهرستان بوکان توسط نیروهای امنیتی بازداشت و جهت انجام مراحل بازجویی، به یکی از بازداشتگاه های امنیتی در ارومیه منتقل شدند. همچنین روز دوشنبه ۴ مردادماه، یک شهروند در شهرستان دیواندره واقع در استان کردستان، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، طی روزهای اخیر، دو شهروند در شهرستان بوکان توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

در این گزارش هویت این شهروندان، شمزین محمدی، اهل روستای آلی کند، از توابع شهرستان بوکان و انور ملکی اهل بوکان عنوان شده است.

شمزین محمدی و انور ملکی جهت انجام مراحل بازجویی، به یکی از بازداشتگاه های امنیتی در شهرستان ارومیه منتقل شدند.

همچنین روز دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰، یک شهروند دیگر به نام فواد حبیبی در شهرستان دیواندره واقع در استان کردستان، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

بازداشت این افراد بدون ارائه حکم قضایی صورت گرفته و علیرغم پیگیری خانواده این شهروندان، تا لحظه تنظیم این خبر، از اتهامات مطروحه علیه آنها اطلاعی در دست نیست.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.