تسلیت شورای مرکزی جبهه ملی ایران به مناسبت درگذشت آقای جمشید میرعمادی

پنجشنبه, 6ام آبان, 1400
اندازه قلم متن

که کس در جهان جاودانه نماند   –  به گیتی ز ما جز فسانه نماند

همان نام بهتر که ماند بلند  –  که مرگ افکند سوی ما هم کمند

 آقای جمشید میرعمادی پوینده دیرپای راه مصدق بزرگ، عضو شورای مرکزی و هیات رهبری اجرایی جبهه ملی ایران دار فانی را وداع گفته و به دیار باقی شتافت.

آقای جمشید میرعمادی یکی از پرسابقه ترین اعضای حزب ایران بود که از نو جوانی و در اولین سال های تاسیس حزب ایران در سال ۱۳۲۲ به این حزب پیوست و در سال ۱۳۲۸ با تشکیل شدن جبهه ملی ایران به این سازمان ملحق گردید و در طول مدت نزدیک به هشت دهه در راه آزادی و استقلال ایران و مبارزه با ظلم و بی عدالتی و استبداد و دیکتاتوری تلاش کرد.

آقای جمشید میرعمادی در اواسط دهه هشتاد به عضویت شورای مرکزی و در آخرین انتخابات درون سازمانی جبهه ملی ایران در آبان ۹۷ به عضویت در هیات رهبری اجرائی جبهه ملی ایران برگزیده شد. آقای جمشید میرعمادی شخصیتی با دانش و تجربیات سیاسی گسترده و عمیق بود. او انسانی فرهیخته و درستکار، متین و باوقار، صادق و صمیمی بود. ما درگذشت این انسان والا و شخصیت ملی را به خانواده ارجمندش و به همه اعضاء و هواداران حزب ایران و جبهه ملی ایران تسلیت می گوییم و یاد و نامش را گرامی می داریم.

تهران – پنجم آبان ماه ۱۴۰۰ خورشیدی

شورای مرکزی جبهه ملی ایران

دکتر ابراهیم احدی بانو فرشید افشار الهه امیر انتظام فرهاد امیر ابراهیمی مهندس مرتضی بدیعی پوراندخت برومند دکتر جهانشاه برومند فرهاد بیشه ای دکتر علی حاج قاسمعلی مهندس هوتن دولتی فرید دهدزیحسین ریاحی مهندس مسعود صالحی مسعود صفاریان پیام صفی پور دکتر رضا گل نراقی دکتر محسن فرشاد یکتا اصغر فنی پور دکتر باقر قدیری اصلی پریچهر مبشری دکتر حسین مجتهدی – مهندس علی محمدی پروفسور صادق مسرت ضیاء مصباح منوچهر ملک قاسمی محمد حسین ملک ختایی محمد ملک خانی دکتر آذین موحد – دکتر حسین موسویان – دکتر پژمان میرکریمی زراسوند ابوالفضل نیماوری دکتر جمشید وحیدا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.