عباس امیر انتظام از شخصی که او را به حبس ابد محکوم کرده بود، در بیمارستان عیادت کرد

شنبه, 27ام مهر, 1392
اندازه قلم متن

amirentezam2

به گزارش جرس، عباس امیر انتظام از محمد محمدی گیلانی در بیمارستان عیادت کرد.

عباس امیر انتظام، سخنگوی دولت موقت مهندس مهدی بازرگان، پس از اشغال سفارت امریکا در تهران بازداشت و سپس در دادگاهی به ریاست محمد محمدی گیلانی به حبس ابد محکوم شد. او اینک به دلیل بیماری های متعدد در مرخصی به سر می برد.

به گزارش جرس، آقای امیر انتظام که روز بیست و یکم شهریور ماه ۱۳۹۲ برای درمان به بیمارستان مراجعه می کند، متوجه می شود که آقای محمدی گیلانی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است که در همان لحظه به ملاقات وی می رود و از او عیادت می کند.

حکم حبس ابد آقای امیرانتظام در آذرماه سال نود و دو، ۳۴ ساله می شود.

آقای امیر انتظام معتقد است که “انتقام جویی نه تنها در تضاد با منافع ملی است که دوباره جامعه را از پویش و رشد و تکاپو باز می دارد و به دور باطل خشونت انتقام می انجامد.”

بر این اساس او تأکید می کند که “جامعه امروز ایران بیش از هر چیز تشنه اخلاق بخشایشگرانه است و ارتقای اخلاق در گرو بخشودن خشونت ورزان اما از یاد نبردن جنایات آنان است.”


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۴ نظر

  1. alirezaye aziz,drost farmoodid albateh in baraye afradist keh geyrat dashteh bashand,in vahshiha,agab oftadeha…….geyrat nadarand mibinid keh pesar khalehashoon dar syria jahad e alnekah dadehand o zano khaharo dokhareshoon ra be ga…. midand be esme islame mashang

  2. عجب کاری کرده !!!!!!!!!!!
    و فکر کنم آقای گیلانی اگر فهمیده کی به ایادتش اومده دلش میخواسته زمین دهن باز کنه و مثل یه قطره آب ببلعدش !!!!
    از این آدمها هم یه زمانی در مسند کار داشتیم !!!! حیف شدند ، حیف شدیم !!!!!حیفشان کردیم که حیف شدیم !!!

  3. حالا شاید خود این بنده خدا راضی نباشه شما پیامبر گونه و علی وار رو براش به کار ببرید، شاید دوست داشته باشه بگید کار انسانی کرده و اینگونه قدردانی کنید. اینقدر مذهب رو به همه چیز می پاشید که آدمیزاد رش میزنه.

  4. این واقعیت بر هیچ کس پوشیده نیست که مرحوم آقای مهندس مهدی بازرگان وزرایی همانند خودشان با وقار – متین – معقول – انساندوست – با شرف – با وجدان – دلسوز – مدیر – مدبر – دانا – عالم – خیر خواه – وطن دوست – رئوف – سلیم النفس – خدا پرست – خدا ترس – با ایمان – عزیز النفس – صدیق – صادق – مهرورز – آینده نگر – کارکشته – آگاه – بی حب و بغض – و هزاران صفت نیکو که قلمها در برابر آن قاصر و زبانها الکن و عقلها حیران است خدا رحمت کند ایشان را و تمامی رفتگان آن کابینه والا مقام را و شفای عاجل به بیماران زجر کشیده یاران آن کابینه را مخصوصا شخصیت مظلوم و ذلت نا پذیر آقای امیر انتظام که با این عمل خودشان نشان دادند که صفت پیامبر گونه و علی وار شایسته چه کسانی است . نامشان پرآوازه باد راهشان مستدام عمرشان پر برکت ، امیر انتظام جاودانه شد همچنانکه خلخالی جلاد در حضیض ذلت و فراموشی رخت بر دوزخ بربست نام امیر انتظام در اوج افتخار خواهد درخشید .
    لعنت دایمی خدا بر قاتلین فروهرها و دکتر کاظم سامی و سایر مقتولین و رحمت بر شهیدان و درگذشتگان آن جمع بزرگواران .