دو کشته و ۱۴ مصدوم در پی واژگونی سرویس کارگران معدن تایباد

یکشنبه, 12ام دی, 1400
اندازه قلم متن

 

 

خبرگزاری هرانا – سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی سرویس مینی‌بوس کارگران معدن تایباد خبر داد و گفت که در این حادثه دو تن از کارگران کشته و ۱۴ تن دیگر مصدوم شدند و یک نفر از مصدومان نیز دچار قطع عضو شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از انتخاب، سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی مینی‌بوسی کارگران معدن در تایباد خبر داد و گفت: در پی این حادثه ۱۴ نفر مصدوم و دو نفر جان خود را از دست دادند.

مجتبی خالدی گفت: بر اساس اعلام حاضران این مینی‌بوس متعلق به کارگران معدن بوده است و این حادثه در ساعت ۱۸:۳۱ به سامانه ۱۱۵ خراسان جنوبی اطلاع داده شد.

خالدی مدعی شد: ۴ دقیقه بعد از تماس با اورژانس اولین آمبولانس به محل تصادف می‌رسد و مشاهده می‌کند تعدادی از سرنشینان این مینی بوس دچار حادثه شده اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۱۴ نفر در این تصادف خبر داد و گفت: متأسفانه ۲ نفر از هموطنان در این تصادف جان خود را از دست داده اند و ۱۴ مصدوم به مراکز درمانی اعزام شده اند.

وی گفت: برای رسیدگی به مصدومین این حادثه ۶ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده بود و متأسفانه یکی از مصدومان دچار قطع عضو شده است


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.