دانشگاه‌ها آماده از سرگیری آموزش حضوری باشند

سه شنبه, 21ام دی, 1400
اندازه قلم متن
دانشگاه‌ها آماده از سرگیری آموزش حضوری باشند

رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه دانشگاه ها باید آماده از سرگیری آموزش حضوری باشند، گفت: اولویت ما در وزارت علوم از سرگیری کامل دانشگاه ها از اول نیم سال دوم تحصیلی و بهمن ماه است.

به گزارش ایسنا، دکتر هاشم داداش پور در جلسه معاونین دانشجویی و دبیران مناطق ده گانه دانشگاه های سراسر کشور با اشاره به موافقت ستاد ملی کرونا با بازگشایی دانشگاه ها گفت: دانشگاه ها برای از سر گیری آموزش حضوری دانشگاه ها خود را آماده کنند.

وی تاکید کرد: با موافقت ستاد ملی کرونا و تاکید رئیس جمهور اولویت ما، از سرگیری کامل دانشگاه ها از اول نیمسال دوم تحصیلی و بهمن ماه است و در همین مسیر آماده دریافت پیشنهادات معاونان دانشجویی هستیم.

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در کنار ماموریت ها و وظایف موجود سازمان امور دانشجویان در نظر داریم متناسب با شرایط روز و تغییرات آموزش عالی در ایران و جهان، ماموریت های جدیدی را برای این سازمان تعریف کنیم و در این مسیر هم از همفکری معاونان دانشجویی استفاده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: هم ساختار سازمان امور دانشجویان و هم ساختار معاونت های دانشجویی نیاز به بازنگری دارد و پیش نویس تغییرات جدید در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه جاری ارائه و نظر جمعی جامعه دانشگاهی اخذ خواهد شد. 

رئیس سازمان امور دانشجویان رویکرد این سازمان را توجه به نظرات جمعی اعلام و تاکید کرد: همه معاونان دانشجویی و بویژه دبیران مناطق در یک ارتباط مستمر و ارگانیک به مسئولان سازمان مشورت بدهند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.