ف. م. سخن: حضرت آقای آسد علی! لطفا یک فلس درِ ماتحت خوک پیدا بفرمایید، ضروری خواهد بود!

چهارشنبه, 22ام دی, 1400
اندازه قلم متن

31A8D460-6D63-4D4A-8CD8-92F003F49E09.jpegعلوم اسلامی بسیار بسیار پیچیده تر از آن است که مثل من ی بخواهد حتی در باره ی آن صحبت کند!

به قول جناب دکتر عبدالکریم سروش، خمینی عالِم ترین و با سوادترین رهبر ایران از زمان هُوَخشَتَرَه تا زمان ما بوده و البته می دانیم که سواد ایشان، همین سواد در علوم اسلامی بوده نه چیز دیگر چون ایشان مثلا یوهان سباستیان باخ را هم نمی شناخته چه برسد علوم نوین را.

باری حضرت امام در اواخر عمر خرابکارانه اش، دو سه کار انجام داد که اگر انجام نمی داد هیچکس دیگر توانایی انجام آن را نداشت حتی خودِ خداوند متعال و حضرت پیامبر و حتی امام مهدی عجل الله!

یکی از آن کارها سیاسی بود که نوشیدن جام زهر قطعنامه و پایان دادن جنگ با عراق بود، دو تای دیگر کارهای اسلامی و دینی و فوق تخصص شیعی که یکی اش حلال کردن بازی شطرنج بود و دیگری حلال کردن ماهی ازون برون.

شوخی نیست ها! با علوم اسلامی و فوق تخصص دینی، شما شطرنج ی را که امام جعفر صادق فرموده اند حتی تماشای بازی آن عین تماشای با عرض معذرت روی ام به دیوار، تماشای فَرج مادر است حلال کنی و در گام بعد ی خوردن ماهی ازون برون بدون فِلسِ عرق خورهای تیر را حلال اعلام نمایی!

وقتی حضرت امام این مجوز ها را صادر فرمود و حلالیت ها را اعلام فرمود، خاطر م هست که یک آخوندکی از حوزه ی علمیه که خیلی در علوم حوزوی غرق شده بود و فکر کرده بود فکت امام جعفر بیش از سخنان امام خمینی اعتبار دارد، دهان به اعتراض گشود و خطاب به امام خمینی با ادب تمام نوشت که ما شنیده ایم که امام جعفر در باره بازی شطرنج فلان می گوید و بهمان می گوید، و بنابر این شما حضرت امام، وِر زیادی می زنی، که امام به فاصله یکی دو روز با پشت دست مبارک اش چنان به دهان آقای آخوند زد که آقای آخوند دو روز بعد آمد گفت من غلط کردم و امام جعفر هم غلط کرده است و من اشتباهی چیزی گفتم و بازی شطرنج خیلی هم خوب و عالی ست و فردا اصلا شطرنج می آوریم خانه با خانم و مادر و فرزندان مان بازی می کنیم.

با اعلام حلالیت ماهی بدون فلس ازون برون، پیش از آن که صدا از آخوندی در بیاید و به کتب اربعه و غیر اربعه ریفرنس بدهند، کارشناسان ماهی شناس، درِ ک.و.نِ ماهی مزبور یک عدد فلس پیدا کردند و موضوع حلال شدن آن ختم به خیر شد.

اما امروز خبر حیرت انگیز پیوند قلب خوک به انسان در رسانه ها منتشر شد که این عمل پیوند با موفقیت هم انجام شده است و بسیاری کسان که نیاز به قلب پیوندی دارند و قلب برای پیوند پیدا نمی کنند، با این پیوند می توانند به زندگی خود ادامه بدهند، و قلب خوک را به جای به سیخ کشیدن و کباب کردن و با عرق به بدن زدن اکنون به لطف غربی های کافر می توان برای نجات جان انسان ها به کار گرفت، باری مشکلی که ما مسلمانان پیدا می کنیم استفاده از قلب خوکِ بد کار حرام در حرام کثافت بی شووور نجس مطلق که با آب هفت دریا هم پاک نمی شود است که همین مانده که قلب چنین موجود نجس و کثیف و شنیعی را مثلا به بیماران قلبی مان پیوند بزنیم.

نگرانی من از آن است که حضرات آیات عظام که اکثرشان سن ۷۰ را رد کرده اند و وجود مبارک و منورشان برای جهانیان در تمام زمان ها و بلکه اعصار و قرون ضروری ست، اگر قلب شان گریپاژ بکند برای چنین سن ی قلب به راحتی پیدا نخواهد شد و ضرورت به پیوند قلب خوک و خنزیر خواهد بود لذا برای آینده ی خودشان و موارد اضطراری، یک فلس ی پشم ی ژن حلال ی چیزی در خوک های گرامی پیدا کنند و این حیوان لازم برای آینده ی بشر را حلال اعلام نمایند و این کار از هیچکس بر نمی آید جز حضرت آیت الله امام سد علی، که امید است پیش از رحلت مبارک شان و تشریف فرمایی به جهان عالی این کار را مثل حلال کردن شطرنج و اوزون برون توسط امام بزرگوارشان انجام دهند و آیندگان را رهین منت خود سازند! 🙂

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.