جوان ۲۰ ساله کرمانشاهی مقابل چشم مادرش توسط پلیس کشته شد

پنجشنبه, 14ام بهمن, 1400
اندازه قلم متن

استان‌وایر- سازمان حقوق بشری هه‌نگاو از کشته شدن یک جوان ۲۰ ساله کرمانشاهی به دست ماموران انتظامی خبر داده و نوشته است که این جوان مقابل چشمان مادرش به قتل رسیده است. 

بر اساس گزارش هه‌نگاو، قتل این جوان با نام «محمد احمدی متین» در روز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ و با شلیک مستقیم نیروهای کلانتری آریا شهر کرمانشاه روی داده است.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: روز جمعه محمد به همراه مادرش در حال بازگشت از مراسم تشیع یکی از نزدیکان خود بوده که در حال برگشتن به منزل، در ترافیک میدان «شهدا» با ماموران کلانتری آریا شهر درگیری لفظی پیدا می‌کند.

این منبع ادامه داده: خودرو کلانتری پس از این درگیری لفظی خودرو محمد را تا شهرک سجادیه تعقیب و پس از آنکه محمد حاضر به دادن رشوه به آنها نشده است، ماموران درمقابل دیدگان مادرش با شلیک سه تیر که دو تیر به سر و سینه‌اش اصابت کرده، وی را به قتل می‌رسانند.

جسد محمد احمدی متین پس از آنکه به پزشک قانونی منتقل شده بود، سرانجام روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن به خانواده‌اش تحویل داده شد و همان روز در قبرستان باغ فردوس کرمانشاه دفن گردید.

هه‌نگاو نوشته است سربازی که به سوی محمد احمدی متین تیراندازی کرده فراری است و درجه‌داری هم که همراه وی بوده بازداشت شده است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.