دیدار رئیسی با ماموران امنیتی وزارت اطلاعات

یکشنبه, 22ام اسفند, 1400
اندازه قلم متن

raeisi_031222.jpg

مراقب نفوذ و ایجاد انحراف توسط دشمن باشید

در حالی که هنوز تردیدهای فراوانی در باره همکاری کاترین اشکدم که به تازگی مقالات او در یک سایت اسراییلی خبرساز شده با برخی از مقام‌های دولتی و تحلیلگران سیاسی وابسته به اصولگرایان در ایران وجود دارد، ابراهیم رئیسی شامگاه شنبه در دیدار با کارکنان وزارت اطلاعات از آن‌ها خواسته است «مراقب نفوذ و ایجاد انحراف از سوی دشمن باشند».

«نفوذ» و «جریان انحرافی» واژه‌هایی است که در سال‌های اخیر علی خامنه‌ای، رهبر ایران برای برخی از مدیران دولتی در دولت محمود احمدی‌نژاد و حسن روحانی به کار برده و پس از آن از سوی رسانه‌های همسو با سپاه و نظامیان تکرار شده است. بنا بر آنچه که رسانه‌های داخلی ایران گزارش کرده‌اند، رئیسی که خود در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با اشکدم گفت‌و‌گو کرده بود، از ماموران امنیتی وزارت اطلاعات خواست به منظور «صیانت از نظام» از مجموعه های اداری کشور «پاسداری کنند تا فساد و روابط ناسالم به آن‌ها راه نیابد».

رئیس دولت سیزدهم که در مدت کوتاهی که از آغاز به کارش می‌گذرد چندین مرتبه به عزل و نصب های خویشاوندی در دولتش متهم شده است و بسیاری از سپاهیان آلوده به فساد اقتصادی را به وزارتخانه و نهادهای دولتی آورده است، مبارزه با فساد اقتصادی و رانت خواری را از وظایف وزارت اطلاعات در دوره جدید عنوان کرده و به ماموران امنیتی گفته «نباید اجازه دهید زد و بند و فساد مردم را آزار دهد. نباید شاهد نفوذ، فساد اداری، مدیران ناصالح و کم انگیزه باشیم بلکه باید افراد صالح در بخش‌های مختلف جای گیرند.».

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.