علی اکبر امیدمهر: پایان خمینیسم با دخیل بستن خامنه‌ای به پوتین

سه شنبه, 24ام اسفند, 1400
اندازه قلم متن

وقتی رئیس دفتر خامنه‌ای، ظهور امام زمان را، در حمله پوتین به اوکراین می‌بیند. یعنی پوتین را، در قالب دجال تصور می‌کند. که حضورش، مقدمات ظهور امام غایب را، فراهم می‌کند. هنگامی که، بدستور پوتین، نماینده روسیه در وین، علیه توافقات برجام کودتا می‌کند، به توپ بستن مجلس از سوی لیاخوف تداعی می‌شود و سرانجام وقتی، خامنه‌ای، در کمال عجز و لابه، از حمله جنون آمیز پوتین به اوکراین، دفاع می‌کند، پناهندگی محمد علی شاه قاجار، به سفارت روسیه در تهران را، بخاطرمی آورد.

حتی یک نفر از ذوب شدگان به ولی فقیه و اعضای بیت فاسد رهبری و در مجموع سرتاپای این نظام بدخیم، جرات نمی‌کند به این نوکر سرسپرده پوتین، بگوید. که رئیس جمهور شجاع و قهرمان اوکراین، در اثنای مبارزات انتخاباتی، وعده پیوستن اوکراین، به اتحادیه اروپا و ناتو را، داده و مردم عمدتا به خاطر تهدید‌های مکرر پوتین و در نتیجه تحقق این وعده‌ها، به وی رای دادند. در نتیجه حمله نظامی تمام عیار پوتین، یعنی تنبیه ملت مستقلی که سازمان ملل متحد، نتیجه انتخابات را، با حضور نمایندگان خود و ناظران بیطرف، تایید و ثبت دفاترمربوطه، نموده است.
وقتی ارتش دوم دنیا، در برابر مقاومت بی نظیر رئیس جمهور، ارتش و مردم اوکراین، به گل نشسته و پوتین در کمال یاس، عاجزانه خواهان کمک تروریست‌های وابسته به خود و رژیم دست نشانده‌اش جمهوری اسلامی، در خاورمیانه می‌گردد. یعنی ارتش روسیه، شکست خورده و در حال غرق شدن در باتلاق اوکراین است.
در نتیجه، همانطور که ارتش شوروی در باتلاق افغانستان به گل نشست و مقدمات فروپاشی آن رژیم را فراهم ساخت. این حمله جنون آمیز نظامی نیز، به هر کیفیت و شکلی خاتمه یابد. پایان بساط پوتینیسم و نیزخاتمه بساط تنها متحداش خامنه‌ای را، درین حمله وحشیانه، رقم خواهد زد.

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.