یکم آذرماه سالگرد شهادت داریوش و پروانه فروهر رهبران حزب ملت ایران گرامی باد

شنبه, 25ام آبان, 1392
اندازه قلم متن

fruharha

hezbe-mellat-iran

هم میهن

در شبیخون یکم آذر ماه ۱۳۷۷ رهبران حزب دیرپای ملت ایران را که با پیشینه ای بیش از ۵۰ سال برای استقلال و آزادی و اجرای عدالت تلاش بی وقفه داشتند از ملت گرفتند، اما یاد دلاوری ها و خاطره عشق شان به ایران با نام ایران در دلهای مردم خوب میهن مان جای گرفت و در فریاد آزادیخواهی در جهان انسان ها و ملت ها نیز همواره جاوید خواهد ماند.

هم میهنان

پانزده سال از خاموش ساختن فریاد دو عاشق پاکباخته ی راه آزادی، استقلال، عدالت خواهی و راه سرافرازی ایران، دو سردار آزاده ی نهضت ملی، دو رهرو مصدق بزرگ داریوش و پروانه فروهر گذشت، دلاورانی که سالیان دراز بر آنان از بندی به زندانی و از تبعیدی به تبعیدی گذشت و در اراده شان به میهن پرستی و دفاع از منافع ملی کمترین خللی وارد نکرد که وجودشان سرشار از صداقت و عشق به مردمسالاری بود. سرانجام در خانه ی امنشان با دشنه و کارد به شهادت رسیدند با دریغ بسیار همچنان آگاهی بایسته در مورد این جنایت هولناک به ملت ایران داده نشد و جنایت آفرینان همچنان در پس پرده ابهام پنهانند.

حزب ملت ایران در آغاز پانزدهمین سال شهادت رهبران خود همچنان چون گذشته دادخواهی خود را اعلام و خواهان تشکیل دادگاه علنی و قانونی و محاکمه تمام افرادی است که در پرونده قتل های سیاسی دگراندیشان شرکت داشتند.

یاد و خاطره تمامی جانباختگان راه استقلال، آزادی و عدالت اجتماعی در ایران گرامی باد
برچیدن زندان سیاسی خواست ملت ایران است
درود بر روان پاک داریوش و پروانه فروهر شهیدان مردمسالاری

حزب ملت ایران
تهران یکم آذر ماه ۱۳۹۲ خورشیدی


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید