ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران

پنجشنبه, 22ام اردیبهشت, 1401
اندازه قلم متن

در ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران که با مشارکت شماری دیگر از نهادها و مراکز از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و وزارت علوم برگزار می‌شود، آخرین یافته‌ها و اطلاعات حوزه نقشه برداری مغز میان متخصصان، اساتید و محققان این حوزه ارائه و مورد تبادل نظر قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، این سمپوزیوم به مدت ۳ روز از پانزدهم تیرماه ۱۴۰۱ توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برگزار خواهد شد. رویدادی که با هدف ترویج دانش نقشه‌برداری مغز در سطح کشور و معرفی فناوری‌های برتر این حوزه، در تهران برگزار می‌شود.

کمیته علمی این رویداد علمی و تخصصی در نظر دارد در راستای ارزش‌آفرینی کلینیکی پژوهش‌ها، از پژوهش‌های این حوزه که منجر به ایجاد یک خدمت کلینیکی موثر شده است، به صورت ویژه تجلیل به عمل می‌آورد.

پزشکان، روان‌پزشکان، نورولوژیست‌ها، رادیولوژیست‌ها، جراحان مغز و اعصاب و رزیدنت‌های این رشته‌ها و اعضای هیات علمی رشته‌های مرتبط می‌توانند تحقیقات علمی خود را به این کمیته ارائه دهند تا در صورت انتخاب، از جوایز و هدایای این رویداد بهره‌مند شوند.

علاقمندان برای شرکت در ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی رویداد، نسبت به کسب اطلاعات و ثبت‌نام اقدام کنند. این سمپوزیوم با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.