دستگیری تاجزاده، رسول اف و آل احمد برهان قاطعی است بر اصلاح‌ناپذیری نظام

شنبه, 18ام تیر, 1401
اندازه قلم متن

جمعه شب خبر دستگیری برادر عزیز مصطفی تاجزاده منتشر شد. نظام استبداد دینی به ریاست علی خامنه‌ای مستبد امروز ایران و اعوان و انصارش بالاخره نتوانستند انتقادهای مشفقانه و مصلحانهٔ مصطفی را تحمل کنند. او سعی و کوشش فراوانی جهت اصلاح ساختاری نظام به کار می‌برد و صادقانه خواهان آزادی و دموکراسی، اصلاح نظام جمهوری اسلامی و تداوم آن بود. اما ظرفیت این نظام فاسد تنگ‌تر از آن است که بتواند حتی با اصلاحات جزئی کنار بیاید چه رسد به اصلاحات ساختاری.

اساساً ماهیت نظام دینی که خود را به دروغ و فریب به آسمان و خدا می‌بندد و کوچک‌ترین پاسخ‌گویی در مقابل مردم را نیز بر نمی‌تابد با اصلاح در تناقض، و با آن غیر قابل جمع می‌باشد.

دستگیری تاجزاده و فیلم‌سازان منتقد قدرت و مدافع حقوق مردم نظیر محمد رسول اف، مصطفی آل احمد و نیز زندانی کردن نرگس محمدی، سعید مدنی ، مهدی محمودیان محمد نوری‌زاد، هاشم خواستار ، کیوان صمیمی، اسماعیل عبدی، فرهاد میثمی، رسول بداغی، محمد حبیبی، جعفر ابراهیمی و دیگر زندانیان سیاسی اولا برهان قاطعی است بر اصلاح‌ناپذیری نظام استبداد دینی و ثانیاً بر ترس و وحشت روزافزون نظام دینی از فروپاشی خود.

در هر حال دستگیری این عزیزان و سایر زندانیان سیاسی به شدت محکوم است و باید هر چه زودتر بدون قید و شرط آزاد شوند.

۱۴۰۱٫۴٫۱۸

ابوالفضل قدیانی

از: زیتون


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.