جمعیت پشتیبانی از مبارزات مردم ایران در استکهلم: در همبستگی با اعتراضات مردم ایران به قتل ژینا (مهسا) امینی در تظاهرات روز ۱۹ سپتامبر در استکهلم شرکت کنیم!

دوشنبه, 28ام شهریور, 1401
اندازه قلم متن

 

“جمعیت پشتبانی از مبارزات مردم ایران” که سازماندهنده بزرگترین تظاهرات های شهر استکهلم در چند دهه بوده است، طی اطلاعیه ای حمایت خود را از گردهمایی فردا در شهر استکهلم اعلام کرد و همه ایرانیان را به شرکت در این تظاهرات برای هرچه باشکوه تر کردن آن فرا خواند. متن این اطلاعیه از این قرار است.

جمعیت پشتیبانی از مبارزات مردم ایران در استکهلم در همبستگی با اعتراضات مردم ایران به قتل ژینا (مهسا) امینی در تظاهرات روز ۱۹ سپتامبر در استکهلم شرکت کنیم!

روز دوشنبه ۱۹ سپتامبر ساعت ۱۷ در مرکز شهر استکهلم


حکومت زن ستیز جمهوری اسلامی با به قتل رساندن ژینا (مهسا) امینی همچون مجازاتی برای عدم رعایت حجاب اسلامی، موج تازهای از انزجار و اعتراض را علیه خود برانگیخت و با اعتراضات در سقز، سنندج، مهاباد، تهران و کرج روبرو شد. گرچه دامنه این اعتراضات و اعتصابات عمومی در کردستان گسترده تر است، اما این حادثه خشم همه مردم از سراسر ایران را برانگیخته است. ما ضمن حمایت از تظاهرات و اعتصاب عمومی در کردستان و اعتراضات دیگر شهرهای ایران، در همبستگی با خانواده ژینا و همه زنان تحت ستم ایران همچون اصلی ترین قربانیان حکومت اسلامی، در تظاهراتی که روز دوشنبه ۱۹ سپتامبر ساعت ۱۷ در مرکز شهر استکهلم برگزار می شود، شرکت و همه ایرانیان را به حضور گسترده در این تظاهرات دعوت می کنیم.

جمعیت پشتیبانی از مبارزات مردم ایران در استکهلم
۱۸ سپتامبر


https://www.asre-nou.net/php/view.php?objnr=57211


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.