گوگل ابزار جدید خود برای دور زدن فیلترینگ در ایران را فعال کرد

دوشنبه, 11ام مهر, 1401
اندازه قلم متن

رادیو فردا

شرکت گوگل ابزار جدید خود برای دور زدن فیلترینگ در ایران را فعال کرد.

با ورود به صفحه اصلی گوگل به زبان فارسی، متنی درباره نحوه استفاده از ابزار Outline با هدف ایجاد «وی‌پی‌ان» امن برای کاربران ظاهر می‌شود.

شرکت گوگل قبلا نیز اعلام کرده بود که در پی صدور مجوزهای جدید خزانه‌داری آمریکا، ابزارهای خود برای دور زدن فیلترینگ در ایران را ارائه خواهد داد.

گوگل می‌گوید سانسور اینترنت در دهه اخیر به‌طور مداوم در حال افزایش بوده است: ابزار Outline به همه امکان می‌دهد با اجرای وی‌پی‌ان این وبسایت، ایمن‌تر به اینترنت آزاد و باز دسترسی پیدا کنند.

این وبسایت می‌افزاید اجرای Outline، اتصالی ایجاد می‌کند که مسدود کردن آن دشوارتر است.

این غول اینترنتی و فناوری در ادامه گفته است که Outline به همه امکان می‌دهد برای خودشان وی‌پی‌ان ایجاد و اجرا کنند، و دسترسی به آن را به ‌اشتراک بگذارند.

به گفته گوگل، دو شرکت امنیتی این ابزار را ارزیابی کرده‌اند تا مطمئن شوند که فناوری آن پیشرفته و ایمن است.

لینک دسترسی به آوت‌لاین:

https://getoutline.org/fa


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۲ نظر

  1. سلام علیکم اعتراضات ایران برای موی سر نیست برای بی عدالتی برای ساختار ضعیفی که نمی تواند مشکلات مردم را حل کند برای خودروسازی که دو برابر خودروهای روز دنیا سوخت مصرف می‌کنه و هزینه اش با جیب مردم ایران پر می شود برای کشته شدن مردم با خودروهای بی کیفیت برای این همه اختلاس مسئولین مومن برای کاهش ارزش پول برای فقر و عدم رسیدن به آرزوها بعد از ۴۳سال و فاصله گرفتن هر روز آرزوها برای خانه دار شدن و و برای اینهمه هزینه که باید برای مردم ایران بشه در غیر از ایران میشود

  2. کارخوبیه