حمله به خوابگاه دانشجویی بندرعباس؛ اسم خامنه‌ای آمد حمله کردند

جمعه, 6ام آبان, 1401
اندازه قلم متن

حمله به خوابگاه دانشجویی بندرعباس؛ اسم خامنه‌ای آمد حمله کردند

طبق اطلاعاتی که به «ایران وایر» رسیده، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی، پنج‌شنبه شب و بامداد جمعه به خوابگاه دانشجویی «کوثر ۵» حمله کرده و با تیرهای ساچمه‌ای و پینت‌بال، دانشجویان را هدف قرار داده‌اند.

یکی از دانشجویان با تشریح واقعه گفته است که از حوالی ساعت ۲۲ پنج‌شنبه، نیروهای امنیتی و بسیج، به مرکزشهر و مراکز تجاری بندرعباس که محل تجمع مردم معترض بود حمله کردند. او گفته است: «ابتدا شیشه‌ها و درهای مغازه‌ها را شکستند. مردم را با باتوم و تیرهای ساچمه‌ای زدند و تعداد زیادی را بازداشت کردند. بعضی از مردم به خانه‌های اطراف پناه بردند.» او می‌گوید دانشجویانی که در این منطقه مرکز شهر تجمع کرده بودند، بلافاصله به سمت خوابگاه‌ها برگشتند.

طبق گفته این شاهد عینی، تجمع دانشجویی از عضر آغاز شده بود و دانشجویان در محوطه خوابگاه شعار می‌دادند: «بیرون خوابگاه نیروهای امنیتی حضور داشتند. تا وقتی ما شعارهای زن زندگی آزادی می‌دادیم هیچ واکنشی نشان نداده بودند. حتی وقتی به سپاه و بسیج شعار دادیم هم جز چند حمله کوتاه و فحاشی کار خاصی نکردند. اما به محض این‌که شعارهای مربوط به علی خامنه‌ای یا سرنگونی نظام را شروع کردیم رفتارشان تغییر کرد. بچه‌ها می‌گفتند نیروهای‌شان کاملا وحشی شده بودند.»

او که از ساکنان این خوابگاه است می‌گوید ساعت یک بامداد تمامی مسئولین خوابگاه و دانشگاه از محوطه بیرون رفتند، چون می‌دانستند قرار است یگان ویژه و نیروهای بسیج وارد شوند: «نیروهای یگان ویژه از تیرهای ساچمه پلاستیکی با روکش جیوه‌ای استفاده می‌کردند. هدف‌شان هم فقط سر و صورت دانشجوها بود. وقتی وارد شدند به قصد کشت می‌زدند. از برخی که فرار کردند هم عکس می‌گرفتند.

طبق گفته منبع ایران وایر، پنج‌شنبه شب نیروهای یگان ویژه که تیرهای پینت‌بال‌شان تمام شده بود با مراجعه به زمین پینت‌بال بندرعباس، از این مرکز تیر گرفته بودند.

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.