ساندیس خورها جمع نشدند: به علت کمبود جمعیت سخنرانی فرمانده بسیج، محمدرضا نقدی اجرا نشد!

سه شنبه, ۱۰ام دی, ۱۳۹۲
اندازه قلم متن

9 deymah 1392

سایت ملیون ایران: ظاهرا پولی برای برگزاری میهمانی میلیاردی ساندیس خورها به مناسبت ۹ دیماه در بساط نبوده است! به گزارش سایت ایسنا سخنرانی محمدرضا نقدی فرمانده بسیج به این مناسبت برگزار نشد. در میدان فلسطین فقط ۳۰۰ نفرحضور یافته بودند! سخنرانی سعید جلیلی هم قرار بود به مناسبت این روز (یوم الله ۹ دی!) با موضوع «ابن عمار» در دانشگاه آزاد بجنورد انجام گیرد، از سوی دانشگاه مزبور لغو گردید. وضع مالی رژیم ظاهرا اجازه برگزاری میهمانی های میلیاردی ساندیس خورها را نمیدهد. درجه پشتیبانی واقعی مردم از علی خامنه ای و روز ۹ دی ماه که رژیم از آن همه جا تحت عنوان روز «حماسه»، «یوم‌الله» و «روز بصیرت» یاد میکند محک پشتیبانی مردم از سیاست های علی خامنه ای به حساب می آید!

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برخلاف اعلام قبلی برگزارکنندگان این مراسم، قرار بود سردار محمدرضا نقدی – رییس سازمان بسیج مستضعفین – در این مراسم سخنرانی کند، سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در میدان فلسطین حضور یافت اما پس از مشاهده جمعیت شرکت‌کنندگان در میدان فلسطین ترجیح داد که سخنرانی نکند و تجمع را ترک کرد.

به گزارش ایسنا، در میدان فلسطین حدود ۳۰۰ نفر حضور یافته بودند.

همچنین سخنرانی سعید جلیلی که قرار بود به مناسبت یوم الله ۹ دی با موضوع «ابن عمار» در دانشگاه آزاد بجنورد برگزار شود نیز لغو شد.

گزارش بی باک نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، حاکی از آن است که ضمن هماهنگی های قبلی با مسئولین مربوطه، مخالفتی مبنی بر عدم برگزاری این مراسم از سوی دانشگاه آزاد صورت نگرفته بود. اما با وجود انجام تبلیغات و اطلاع رسانی، برگزاری این مراسم از سوی دانشگاه آزاد لغو شده است. علت لغو برنامه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۳ نظر

  1. هموطنان عزیزی که بما خورده میگیرند که در نهم دی تجمع قابل توجهی نداشتیم بایستی خودشان را جای ما بگذارند که خدا وکیلی کدام خری در این هموای سرد میل به خوردن ساندیس داره. لذا از مسئولین محترم پوزش خواسته و پیشنهاد میکنیک یا نهم دی را به نهم تیر یا مرداد منتقل منند ویا اگر مقدور نیست لااقل سوپ یا آش رشته در در این روز حماسی توزیع کنند.

  2. یادم هست که آن روز بخاطر بردن کارمندان درهای اداره را بسته بودند تا کسی نتواند با ماشین شخصی اش به خانه برود .باید همه به تظاهرات می رفتند . این تجمع کاملاً خودجوش بود . البته برای این مراسم هم اگر همین کار را می کردند باز هم خودجوش می شد. حالا نقدی هم باید جوش خودش را بزند . به نظر می رسد اگر اجبار و بگیر و ببندی نباشد ارتش بیست میلیونی هم کلش از ۲۰۰۰ نفر بیشتر نشود .چون تهران ۱۵ میلیون جمعیت ۳۰۰ نفر بسیجی پس ۸۰ میلیون اگر حساب کنیم .خیلی ارفاق کنیم میشه همون ۲۰۰۰ . جالب است اینها خودشون رو هم قبول ندارند. مطهری بخاطر نجات حاکمیت حرفهای خوبی میزنه اما به علت افزایش مسئولین کله خراب که چشماشون رو به واقعیت ها بستن .فکر کنم وضعیت به گونه ای شود .که فضا رادیکال تر شود. انوقت اول می کشند بعد نگاه می کنند ببینن طرف مستحق مرگ بوده یا نه . هرچند من هیچگاه از مرگ کسی شاد نشده ام اگر چه آن فرد هیتلر یا صدام بوده باشد. امیدوارم نامادریهای این کشور بخاطر ازدست ندادن این طفل آن را شقه شقه نکنند. همانگونه که مسلمانی و تشیع را قربانی کردند. به امید سرفرازی ایران واسلام

  3. میگن یه روز یه حاکمی رفت به یکی از روستاهاش سر بزنه وقتی رسید دید جز کدخدا و یکی دو نفر دیگه کسی به استقبالش نیومده. عصبانی میشه به کدخدا میگه: مرد حسابی! تو می دونستی ما داریم میایم، چرا جان نثارها و چاکران ما را به استقبال ما نیاوردی تا اینطور آبروی ما نرود؟ کدخدا گفت: قربان در این ده کسی جان نثار شما نیست. یکی من هستم و یه مقدار هم این برادرم… حالا حکایت، حکایت این سردار نقدی هست و یه مقدار هم این سیصد نفر!