تاراج اموال ملّت در حاکمیت ویران‌گر ولایت‌مطلقه فقیه

جمعه, 14ام بهمن, 1401
اندازه قلم متن

زیتون – ابوالفضل قدیانی

روز شنبه ۸ بهمن خبر مصوبه سران سه قوه جهت فروش اموال دولتی (یعنی اموال ملت) تحت عنوان «مولدسازی دارایی های دولت » اعلام شد مصوبه سران سه قوه‌ای که کار کرد اصلی آنان در خدمت منافع و مطامع علی خامنه‌ای جبار تمامیت‌خواه قدرت‌پرست ایران بوده است. طبق این مصوبه یک هیئت هفت نفره اجرای مصوبه را عهده‌دار خواهند بود. مطابق مصوبه این هیئت می‌تواند کلیه «اموال غیر منقول دولت» را تعیین تکلیف کند و هر کدام را که بخواهد با استفاده از روش‌های مختلف بفروشد یا واگذار کند .اعضای هیئت از «هر گونه تعقیب و پیگیری قضایی مصون هستند». مصوبه‌ای بهت‌آور که دور تازه‌ای از چپاول و غارت اموال ملت را قانونی اعلام می‌کند .

این مصوبه در حقیقت فرمان علی خامنه‌ای خودکامه ایران است که دنیادوستی، قدرت‌پرستی و حرص و ولع او به جمع‌آوری ثروت را پایانی نیست بخش عظیمی از دارایی و ثروت ملت را که بالغ بر صدها میلیارد دلار می‌شود به یغما برده و در نهادهای تحت فرمان خود گردآورده و به همین علت و علل دیگر، اکثریت ملت ایران را گرفتار فقر و فلاکت کرده است و در صدد است که بقیه اموال ملت را هم مال خود کند. علی خامنه‌ای به چه حقی به سران سه قوه اختیار قانون‌گذاری می‌دهد و یا فرمان به تاراج دادن اموال ملت را صادر می‌کند؟

اصولاً کسی که حکومتش غیر قانونی، نامشروع و غاصبانه است چنین حق و اختیاری ندارد که به دیگران تفویض کند. طبق همین قانون اساسی پر اشکال و پر تناقض که باید از بن و بنیاد تغییر کند هم چنین اختیاری ندارد. البته به زور سرنیزه ملت را مسلوب‌الاختیار کرده و امیال ومطامع و مقاصد شوم خود را به ملت تحمیل و آشکارا حق و حقوق آنان را لگد مال می‌کند. از این مزورانه‌تر نمی‌شد تفکیک قوا، جمهوریت و دمکراسی را به سخره گرفت و به لوث کردن آن پرداخت. بر همگان روشن است که نظام جمهوری که مترقی‌ترین نوع حکومت است و در ذات خود سکولار و دمکراتیک می‌باشد، هرگز در این کشور به معنای واقعی کلمه تشکیل نشده و اسم جمهوری برای نظام ولایی به منظور فریفتن مردم و افکار عمومی جهان جعل شده است .

این همه محصول حاکمیت ویرانگر ولایت مطلقه فقیه است که اهانت‌بارترین، ارتجاعی‌ترین و مستبدانه‌ترین نظریه حکومتی است که تا کنون ظهور کرده است.
علی خامنه‌ای جبار ایران تصور می‌کند که توانسته جنبش انقلابی ملت ایران را سرکوب و منفعل کند. روشن است که این تصور باطل است البته می‌توان گروهی از مردم را سرکوب کرد اما هرگز یک ملت را نمی‌توان سرکوب کرد .

ملت ایران با قیام خود علی خامنه‌ای را دیر یا زود از اریکه قدرت به زیر خواهد کشید و به حکومت ضد ملی و ستمگرانه او خاتمه خواهد داد. مکرر گفته‌ام باز هم می‌گویم مسالمت‌آمیزترین و خشونت‌پرهیز ترین شیوه تغییر نظام این است که علی خامنه‌ای استعفا دهد، دست از این قدرت شیطانی بردارد و کنار رود تا مردم بتوانند طی رفراندومی آزاد نظام دلخواه خود را که به نظر من همانا نظام جمهوری دمکراتیک سکولار است در این کشور مستقر کنند.

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.