هجوم ماموران امنیتی به منزل خانواده حمید حاجی‌زاده

چهارشنبه, 24ام اسفند, 1401
اندازه قلم متن

ایران وایر

«ارس حاجی‌زاده»، فرزند «حمید حاجی‌زاده»، یکی از قربانیان قتل‌های زنجیره‌ای دهه هفتاد که به همراه «کارون»، فرزند خردسالش، با ضربات چاقو کشته شد، با انتشار ویدیویی در حساب کاربری‌اش در توییتر، از هجوم «سه مامور اطلاعاتی» به منزل مادرش خبر داد.

او در این ویدیو تایید می‌کند که ماموران امنیتی «همه خانه را به هم ریخته‌اند»، و برادرش اروند را بازداشت کرده و لپ‌تاپ او را نیز ضبط و همراه خود برده‌اند.

ارس حاجی‌زاده پیش از این نیز گفته بود که از سوی نهادهای امنیتی به‌دلیل حضور و حمایت در اعتراضات سراسری احضار شده و ماموران او را به پلمب محل کارش تهدید کرده‌اند.

او روز  ۳دی‌۱۴۰۱ در حساب کاربری توییتر خود نوشت که محل کسب او از تاریخ ۱۵آذر تا ۳۰آذر به مدت دو هفته پلمب بوده و بعد از «کلی بازجویی در اماکن، پلیس امنیت و رفتن به شعبه ۱۷ بازپرسی با گذاشتن وثیقه ملکی و اخذ تعهد محضری» موفق به فک پلمب شده است.

آقای حاجی‌زاده در ادامه نوشته است پس از تمام این اتفاقات که مشخص نیست چرا رخ داده، روز ۳دی‌ با او تماس گرفته شده و به او گفته‌اند به شعبه ۵ دادگاه انقلاب مراجعه کند.

بر اساس آنچه ارس حاجی‌زاده نوشته است، تماس گیرندگان در پاسخ به پرسش او که چه اتهامی دارد گفته‌اند «بیا خودت متوجه می‌شوی، نیایی جلب می‌شوی.»


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.