اسماعیل بخشی: خون کیان را به صورتمان سابیده ایم که جزو فراموشکاران نباشیم!

یکشنبه, 6ام فروردین, 1402
اندازه قلم متن

اخبار روز

روز گذشته اسماعیل بخشی و جمعی دیگر از فعالین مستقل کارگری هفت تپه بر آرامگاه کیان پیرفلک حاضر شده و با خانواده کیان. دیدار کردند. در این دیدار که در فضایی پر احساس برگزار شد، اسماعیل بخشی خطاب به خانواده ی کیان از جمله گفت:

 «خون کیان را به صورتمان سابیدیم که جزو فراموشکاران نباشیم. هر وقت به آینه نگاه کنیم ببینیم و بدانیم وظیفه داریم، برای چی باید بجنگیم و یادمان نرود که چه خون‌هایی ریخته شده است. نمی‌خواهیم جزو فراموشکاران باشیم.»

اسماعیل بخشی بعد از این دیدار در صفحه ی ایسنتاگرام خود نوشت:

«روز جمعه در چهارمین روز از سال جدید به همراه تعدادی از فعالین مستقل کارگری هفت تپه به دیدار خانواده و حضور بر مزار زنده نام کیان پیر فلک رفتیم.

تصورش را هم نمیکردم در چنین فضایی قرار بگیرم، گویی بر مزار فرزند خودم میرفتم سرتا پایم اندوه و ماتم بود، همگی حال غریبی را از سر گذراندیم.

از خانواده ی شجاع و سرافراز پیرفلک بابت آنهمه مهر و محبتی که نسبت به ما داشتند سپاسگزاریم از آقایان #میثم_پیرفلک پدر کیان، #سجاد_پیرفلک عموی کیان و بخصوص #زینب_مولایی_راد مادر شجاع #کیان_پیرفلک»

فعالان کارگری هفت‌تپه در یادداشتی خطاب به کیان پیرفلک نوشتند: «کیان عزیز، آمدیم بگوییم شرمساریم، ما باید در خیابان‎ها کشته می‌شدیم تا تو عزیز گلگون کفن به تمام آرزوها و رویاهایت برسی، نشد. اما قول می‌دهیم آنقدر مبارزه کنیم تا جهان و آینده‌ای شاد و آزاد را برای دوستانت بسازیم.»


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.