“کباب ۱۱ فرمانده «سرایا القدس» در آشپزخانه اسرائیل با چراغ سبز خامنه‌ای”

دوشنبه, 25ام اردیبهشت, 1402
اندازه قلم متن

kabab.jpgدیگربان – مرگ بی‌سابقه دست‌کم ۱۱ فرمانده «سرایا القدس» شاخه نظامی «جنبش جهاد اسلام» در پنج روز، ماندن اسماعیل قاآنی در ایران و بی‌اعتنایی علی خامنه‌ای به این جنگ، گمانه‌ها درباره چراغ سبز نظام در این کشتار را تقویت کرد.

با گذشت بیش از پنج روز از آغاز درگیری‌ها در غزه، جمهوری اسلامی مواضع چندان انقلابی نگرفته، فرمانده نیروی «قدس» سپاه به این منطقه سفر نکرده و تنها در یک سخنرانی تبلیغاتی در مشهد از «جبهه مقاومت» اعلام حمایت کرده است

علی خامنه‌ای هم روز ۲۴ اردیبهشت هم ترجیح داد از نمایشگاه کتاب بازدید کند و درباره گرانی کاغذ و کتاب حرف بزند و نسبت به کشتار فرماندهان مورد حمایتش از سوی اسرائیل سخنی نگوید.

این حجم از بی‌اعتنایی و بی‌تفاوتی در مورد یکی از سخت‌ترین ضربات اسرائیل به بخشی از گروه‌های مورد حمایت جمهوری اسلامی، آشکار می‌کند که علی خامنه‌ای، سیاست فروختن بخشی از این گروه‌ها را در دستور کار قرار داده است.

فروختن بخشی از حوثی‌های یمن به عربستان و ناکامی در فروختن گروه «حسینیون» آذربایجان به علی‌‌اف در کنار کم‌اعتنایی به حملات اخیر اسرائیل به غزه، نشان از یک عقب‌نشینی مهم جمهوری اسلامی دارد.

از: گویا 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.