نهضت مقاومت ملی ایران: دادن جایزه نوبل صلح به خانم نرگس محمدی سیلی جانگداز بر چهره «رهبر»‌خامنه‌ای و به نشانه مخالفت عیان با رژیم زن‌ستیز جمهوری اسلامی

سه شنبه, 18ام مهر, 1402
اندازه قلم متن

دادن جایزه نوبل صلح به خانم نرگس محمدی

سیلی جانگداز بر چهره «رهبر»‌خامنه‌ای

و

به نشانه مخالفت عیان با رژیم زن‌ستیز جمهوری اسلامی

نهضت مقاومت ملی ایران ضمن عرض تبریک به خانم نرگس محمدی به مناسبت اهدای جایزه نوبل صلح به ایشان بیان می‌دارد که اقدام کمیته صلح نوبل در نروژ به معنی اعلام صریح مخالفت با سیاستِ زیرپاگذاشتن حرمت انسان و آزادی او از سوی رژیم توتالیتر جمهوری اسلامی است.

به گفته خانم بریت ریس آندرسون یکی از عللِ دادن جایزه نوبل صلح به خانم نرگس محمدی – مقاومت دلیرانه او در زندان و وجود هماهنگی میان فعا لیت‌های افشاگرانه وی در قبال رژیم با جنبش “زن، زندگی، آزادی” بوده است.

اهدای جایزه نوبل صلح به خانم نرگس محمدی در ایران و خارج کشور انعکاس گسترده‌ای داشته و باعث آبروریزی بیشتر برای گردانندگان نظام آدمکش دینی در انظار عمومی دنیا شده است.

در این زمینه نیز، خانم مژگان افتخاری مادر مهسا(ژینا) امینی، در مصاحبه با بزرگترین رسانه نروژ، تاکید کرده که “نرگس محمدی الگوی شجاعت و افتخار ماست” ضمن اینکه “هزاران زن مانند او در ایران داریم که از شکنجه جان به دربرده‌اند اما در دنیا ناشناخته هستند”.

ایران هرگز نخواهد مرد

۱۷ مهر ۱۴۰۲ / ۹ اکتبر ۲۰۲۳

نهضت مقاومت ملی ایران


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.