هنوز بمب اتمی ندارند دنیا را به آتش و خون کشیده‌اند اگر داشته باشند چکار می‌کنند؟

دوشنبه, 1ام آبان, 1402
اندازه قلم متن

بنا به یک روایت در متون شیعه، امام زمان وقتی ظهور می‌کند. که با قتل عام غیر شیعیان حضرت، خون این کفّار تا مرفق اسب وی، کره زمین را فرا گیرد. تا از آن پس، حکومت هزار ساله شیعیان به رهبری ایشان در زمین آغاز گردد. این قضیه را آمریکا و متحدین‌اش، کم و بیش میدانند. ولی علیرغم آن چرا برای دفع همیشگی این فتنه، دست به اقدام ضروری و نهائی نمی‌زنند و سرچشمه این تفکر معیوب و خطرناک را خشک نمی‌کنند و بالعکس هر بار جمهوری اسلامی در پی خیزش ملت ایران در آستانه فروپاشی قرار می‌گیرد. با تزریق میلیاردها دلار، خون تازه‌ای در رگ‌های رژیم جاری می‌کنند. تا به سیاست آتش و خون و صدور شرارت خود در منطقه و جهان ادامه دهد!؟

در زمان ریاست جمهوری حسین اوباما و خیزش جنبش سبز که رژیم در آستانه فروپاشی قرار گرفته بود. وی با پرداخت یک صد و چهل میلیارد دلار به رژیم، آن را از سرنگونی نجات داد. این پول عمدتا صرف سرکوب مردم و افزایش توان تولید بمب اتمی آخرالزمانی رژیم و نیز تقویت شاخک‌های صدور شرارت‌اش در خاورمیانه، بخصوص در سوریه عراق لبنان و سرانجام یمن گردید. سنگ بنای ایجاد گروههای جدید فاطمیون زینبیون حسینیون در سوریه، انصارالله یمن و حشدالشعبی در عراق و تقویت بی حد و حصر حماس، جهاد اسلامی، صابرین شیعه در غزه و حزب الله در لبنان، از همان زمان آغاز و در زمان ریاست جمهوری جو بایدن با افزایش صدور نفت از سوی رژیم به اوج خود رسید.
اعطای شش میلیارد دلار از پولهای بلوکه شده به رژیم حتی اگر مستقیما صرف تجهیز تسلیحاتی و موشکی حماس و حزب الله لبنان و جهاد اسلامی نگردیده باشد. اما عاملی شد. که رژیم با خیال آسوده تری از منابع جایگزین دیگر هزینه کمک‌های نظامی جهت حمله اخیر حماس به اسرائیل، با دورنمای آغاز جنگ دیگر اعراب و اسرائیل را رقم بزند. ظاهر امر این است. که رئیس جمهور آمریکا با اختصاص یکصد و شش میلیارد دلار دیگر برای کمک نظامی و انسانی به اسرائیل و اوکراین و تقبل هزینه سنگین اعزام دو ناو هواپیمابر به شرق مدیترانه برای حفاظت از اسرائیل در مقابله با هرگونه تلاش برای گسترش این جنگ؛ دست به اقدام متقابل برای حفاظت از متحدین منطقه‌ای‌اش زده است. اما وی پاسخگوی این مسئله نیست. که چرا سرچشمه صدور شرارت از تهران را که مشوق حماس در انجام جنایات وحشیانه در اسرائیل و نیز کمک به پوتین در کشتار بی رحمانه اوکراین، بوده را یکبار و برای همیشه در نطفه خفه نمی‌کند!؟

آیا رونق کارخانجات اسلحه سازی در دنیا به عنوان عامل تداوم عمر جمهوری اسلامی و بانی و باعث صدوراین قبیل شرارت‌ها در منطقه و جهان، موجبات این جنگ‌ها را فراهم نساخته است!؟ آیا آن قدرت و نیروی زیر زمینی که هزینه پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری امثال اوباما و بایدن را فراهم می‌سازد، عامل اصلی بقای جمهوری اسلامی و گروههای تروریستی وابسته به آن می‌باشد؟ اگر چنین است. چگونه می‌توان با مهر باطل زدن برین رژیم و در نتیجه خاتمه جنگ‌های منطقه‌ای، ممانعت از شعله ور شدن خطر جنگ جهانی دیگر را رقم زد!؟
بنظر میرسد پاسخ مفید و موثر و قابل حصول تر این پرسش، پشتیبانی از خیزش ملت ایران در مقابله با این دشمن بشریت حاکم بر ایران است و بس. چون نه آمریکا نه اروپا و نه اسرائیل، بلکه این خود ملت ایران بوده و هست. که با خیزش خود تاکنون چند بار رژیم اسلامی را در آستانه فروپاشی قرار داده است.

علی اکبر امیدمهر

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.