ضرب و شتم مأموران جنگلبانی توسط قاچاقچیان چوب

شنبه, 27ام آبان, 1402
اندازه قلم متن

ایسنا/اردبیل رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نمین از ایجاد درگیری، ضرب و شتم مأموران جنگلبانی شهرستان نمین توسط قاچاقچیان چوب خبر داد.

اسد صادقپور ۲۷ آبان در گفت‌وگو با ایسنا از ضرب و شتم جنگلبانان این شهرستان در مقابله با قاچاقچیان چوب خبر داد و گفت: قاچاقچیان چوب در جنگل‌های روستای کله سر شهرستان نمین با تیم جنگلبانی مواجه شده و اقدام به درگیری و ضرب و شتم مأموران جنگلبانی کرده‌اند.

به گفته وی، قاچاقچیان دارای تیم حفاظتی بوده و با رؤیت مأموران اقدام به درگیری فیزیکی، ایراد ضرب و جرح و آسیب‌های جسمانی به مأموران کرده‌اند.

صادقپور اظهار کرد: قاچاقچیان قصد داشتند چوب‌های جنگلی خود را به شهرک صنعتی شماره دو اردبیل انتقال دهند که با ورود مأموران، تعدادی از آنها دستگیر و یکی از خودورها توقیف و خودروی دیگر متواری شده است.

این مقام مسئول شهرستان اعلام کرد: خودروی متواری که چوب‌های قاچاق را در روستای گلو تخلیه کرده تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

رئیس منابع طبیعی شهرستان مرزی نمین بیان کرد: اکثر قاچاقچیان چوب از اهالی یکی از روستاهای این شهرستان هستند و در این درگیری خسارت‌هایی به خودروهای منابع طبیعی شهرستان وارد کرده‌اند.

صادقپور از ترخیص هر سه مأمور صدمه دیده از مراکز درمانی شهرستان خبر داد و گفت: حفاظت از منابع طبیعی شهرستان با تلاش شبانه روزی جنگلبانان شهرستان تداوم خواهد داشت.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.