صدور حکم شلاق و اعدام برای دو متهم در تهران/ دو زندانی به سلول انفرادی منتقل شدند

یکشنبه, 12ام آذر, 1402
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه دوازدهم آذرماه، دو زندانی در زندان جیرفت که پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند، جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شدند. از سوی دیگر دادگاه کیفری یک استان تهران دو متهم یک پرونده را به اعدام و تحمل ضربات شلاق محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جوان آنلاین، یک متهم در تهران به اعدام محکوم شد.

در این گزارش آمده است؛ پس از شکایت خانواده دختر نوجوان ۱۶ ساله از یک کارگردان سینما و مربی زن آموزشگاه موسیقی به اتهام تجاوز به عنف، هر دو متهم بازداشت شدند. این در حالی بود که همزمان چهار شکایت مشابه از سوی دختران دیگر علیه این دو مطرح شد.

بازپرس پرونده این کارگردان را به اتهام تجاوز به عنف، تشویق به فساد و رابطه نامشروع و هم دست متهم، مربی زن میانسال را به اتهام معاونت در همان جرائم، مجرم شناخت و پرونده انها را به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع داد.

در نهایت پس از برگزاری جلسه دادگاه غیر علنی، متهم ردیف اول از بابت اتهام تجاوز به عنف، تشویق به فساد و رابطه نامشروع به شلاق و اعدام محکوم شد. مرجع قضایی مذکور متهم دوم این پرونده را نیز به اتهام معاونت در همان عناوین اتهامی به حبس و شلاق محکوم کرد.

زندان جیرفت؛ انتقال دو زندانی به سلول انفرادی جهت اجرای حکم اعدام

به گزارش حال وش، امروز یکشنبه دوازدهم آذر ۱۴۰۲، دو زندانی در زندان جیرفت که پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند، جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شدند.

هویت یکی از این زندانی ها “فریدون نصیری نژاد (نارویی)، سی و سه ساله، فرزند محمود، متاهل، دارای چهار فزرند و ساکن زاهدان” عنوان شده است.

بر اساس این گزارش، فریدون در سال ۱۳۹۹، از بابت اتهام مرتبط با مواد مخدر در جیرفت بازداشت و سپس توسط دادگاه انقلاب این شهر به اعدام محکوم شد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.